Ochranná síť pod trampolínu inSPORTline 366cm

Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní... více informací »
Ochranná síť pod trampolínu inSPORTline
Značka: Insportline
1 690 Kč1 990 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní...

Bezpečnostní síť zabraňující vstupu dětí a zvířat pod akční odrazovou plochu trampolíny.. Toto bezpečnostní příslušenství k trampolínám inSPORTline v podobě ochranné sítě zabraňující vstupu dětí a domácích mazlíčků pod akční odrazovou plochu trampolíny bylo vyvinuto za účelem docílení maximální možné bezpečnosti při užívání trampolín inSPORTline. Síť brání dětem a domácím mazlíčkům, aby vlezli do prostoru pod skákací plochu trampolíny a způsobili si zranění.

Ochranná síť je vyrobena z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti povětrnostním vlivům a vlhkosti. Síť je opatřena kapsami pro odložení klíčů, telefonu, obuvi a všech drobností bránicích při skákání. Ochranná bezpečnostní síť proti vstupu pod akční odrazovou plochu trampolíny inSPORTline 366 cm je příslušenství výrazně zvyšující bezpečnost během užívání trampolíny inSPORTline.Technický popis:

vyrobeno z vysoce kvalitní PE tkaniny odolné proti vlhkosti a povětrnostním vlivům
kapsy na odložení klíčů, telefonu, obuvi a všeho co vám brání při skákání
barva: zelená
síť může být nainstalovaná společně s ochrannou sítí proti vypadnutí z trampolíny a ochrannou plachtou
upínání na rám trampolíny pomocí popruhů na horním lemu sítě
ukotvení do země pomocí háků (součástí balení) upnutých do oček na spodním lemu sítě Tento nejprodávanější produkt Ochranná síť pod trampolínu lze zakoupit bez obtíží na našem webu umístěný v kategorii uncategorized. Nyní můžete získat ještě podobné výrobky z této rubriky za mimořádně nízkou cenu.

Tento unikátní výrobek Ochranná síť pod trampolínu od dodavatele s dobrým jménem Insportline jde koupit právě teď za příznivou cenu! Nyní pořídíte jen za 1 690 Kč.