Bazén Bestway Octopool 274 cm

Nafukovací bazén se zábavným designem a speciální funkcí. Možnost připojení zahradní hadice, díky které bude voda stříkat ze... více informací »
Bazén Bestway Octopool 274
Značka: Bestway
1 490 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací bazén se zábavným designem a speciální funkcí. Možnost připojení zahradní hadice, díky které bude voda stříkat ze...

Nafukovací bazén se zábavným designem a speciální funkcí. Možnost připojení zahradní hadice, díky které bude voda stříkat ze dvou chapadel.. Bazén Bestway Octopool 274 cm je parádní bazén, který bude bavit všechny děti! Jak je na první pohled vidět, z nafukovací části vyčnívají čtyři chapadla, přičemž dvě z nich mají možnost připojení k zahradní hadici, díky které bude voda stříkat přímo z chapadel! V horkých letních dnech ocení každý osvěžení ve vlastním bazénu a tato malá „sprška“ je už jen příjemný bonus. Boční stěny bazénu jsou vyrobeny z třívrstvého PVC, které je vysoce odolné. Uvést bazén do provozu není navíc nic složitého, stačí pouze nafouknout horní prstenec a napustit bazén vodou. Děti si jednoduše tento bazén se zábavným designem a speciální funkcí zamilují! Technický popis: 

nafukovací horní prstenec s chapadly
zábavný design 
dvě chapadla disponují připojením na zahradní hadici
boční stěny z třívrstvého odolného PVC
bazén neobsahuje filtraci
objem: 3153 l
hmotnost: 8,2 kg
rozměry bazénu: 274 x 274 x 76 cm
rozměry balení: 37 x 37 x 25 cm
Hodně povedený produkt Bazén Bestway Octopool 274 máte možnost pořídit rovnou tady na stránkách v populární sekci uncategorized! Nyní najdete další kousky ve zmíněné kategorii za výborné peníze! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další zboží od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel dodává top produkty. Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Tento nejprodávanější produkt Bazén Bestway Octopool 274 od top výrobce Bestway je k získání aktuálně na našich stránkách pořád výhodně! Výhodně za 1 490 Kč.