Olej na jízdní kola světlý 100 ml

Zdravotně nezávadný olej, v dávkovací olejničce o objemu 100 ml, s aplikátorem, vhodný na běžnou údržbu kol i šicích... více informací »
Olej na jízdní kola
Značka: Cyklošvec
59 Kč
Ověřit dostupnost
Zdravotně nezávadný olej, v dávkovací olejničce o objemu 100 ml, s aplikátorem, vhodný na běžnou údržbu kol i šicích...

Zdravotně nezávadný olej, v dávkovací olejničce o objemu 100 ml, s aplikátorem, vhodný na běžnou údržbu kol i šicích strojů.. Zdravotně nezávadný olej v dávkovací olejničce o objemu 100 ml s aplikátorem je vhodný na běžnou údržbu kol i šicích strojů. Medicinální bílý olej MBO 22 je homogenní směs nasycených alifatických uhlovodíků s bodem varu převážně nad 360 °C. Je čirý, bezbarvý, dále i bez zápachu a bez chuti. Splňuje normu ČSN 65 7310.Technický popis:

pro běžnou údržbu kol i šicích strojů
čirý, bezbarvý
bez zápachu
bez chuti
lahvička s aplikátorem
splňuje normu ČSN 65 7310
objem: 100 mlHodně žádaný produkt Olej na jízdní kola světlý lze zakoupit prostě na našem webu ve známé sekci uncategorized. Připravili jsme pro vás oblíbené výrobky z této oblíbené sekce v bezva akci. U nás toho najdete mnohem více, u nás najdete další produkty od značky . Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu. Známá značka vám může nabídnout špičkové zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Olej na jízdní kola světlý od značky s dlouholetou historií Cyklošvec snadno můžete najít na našich stránkách teď právě levně! Zrovna nyní za cenu 59 Kč.