Hex olympijská hřídel inSPORTline Dedlif

Hex bar s perfektním vyvážením pro mrtvé tahy i dřepy! Tyč je vhodná pro olympijské kotouče o hmotnosti až 200 kg!. Hex... více informací »
Hex olympijská hřídel inSPORTline
Značka: Insportline
3 590 Kč4 190 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Hex bar s perfektním vyvážením pro mrtvé tahy i dřepy! Tyč je vhodná pro olympijské kotouče o hmotnosti až 200 kg!. Hex...

Hex bar s perfektním vyvážením pro mrtvé tahy i dřepy! Tyč je vhodná pro olympijské kotouče o hmotnosti až 200 kg!. Hex olympijská hřídel inSPORTline Dedlif je parádní vzpěračská osa v unikátním provedení pro mrtvý tah! Těžiště se díky šestihranné konstrukci nachází přesně uprostřed a všechny části těla jsou tak při tréninku zatíženy rovnoměrně. Rozdíl pocítíte hlavně ve spodní části páteře, na kterou nebude vyvíjen takový tlak. Vhodná na dřepy i mrtvý tah, tato pevná ocelová tyč je zkrátka ideálním doplňkem do domácí posilovny i profi fitka. Se dvěma polohami úchopu pak dokonce nabízí i větší různorodost tréninku – v nižší poloze je cvičení náročnější a více zatěžuje svaly na nohou. Naložíte na ni až 200 kg v olympijských kotoučích a díky chromovanému povrchu se navíc skvěle udržuje.  Technický popis:

vzpěračská tyč typu „hex trap bar“ pro mrtvý tah
šestihranná konstrukce pro dokonalé vyvážení při tréninku
2 možné způsoby úchopu – nižší poloha pro náročnější trénink
vroubkované rukojeti pro pevný úchop
zaměření na posílení několika svalových skupin najednou
vhodné pro kotouče: 50 mm
celková délka: 140 cm
délka nakládací části: 2 x 24 cm
délka úchopu: 29 cm
průměr úchopu: 28,5 mm
rozteč úchopů: 64 cm
materiál: ocel A3
povrch: chromovaný
maximální zátěž: 200 kg
hmotnost: 20 kg
upozornění: Pokud chcete hřídel na delší dobu odložit do vzpěračského stojanu, sejměte z ní všechno závaží. Mohlo by dojít k ohnutí tyče.
objímky ani kotouče nejsou součástí baleníHodně oblíbený produkt máte možnost najít snadno tu na našem webu v oblíbené kategorii uncategorized. Máme pro vás ještě ostatní zboží ve zmíněné sekci za báječnou cenu. To ale však není vše, náš sortiment je široký! Máme v nabídce více kvalitních produktů od výrobce . Najdete je níže na této stránce.

Hodně povedený kousek Hex olympijská hřídel inSPORTline od společnosti se zárukou kvality Insportline máte možnost koupit tady nyní ve slevě! V akci za cenu 3 590 Kč.