Bezpečnostní opasek DEUTER Security Belt sand

Skrytá vnitřní kapsa na zip, ideální pro hotovost nebo jízdenky, pevné zapínání sponou, nastavitelná délka.. Pokud máte strach... více informací »
Bezpečnostní opasek DEUTER Security
Značka: Deuter
279 Kč299 Kč Sleva -6%
Ověřit dostupnost
Skrytá vnitřní kapsa na zip, ideální pro hotovost nebo jízdenky, pevné zapínání sponou, nastavitelná délka.. Pokud máte strach...

Skrytá vnitřní kapsa na zip, ideální pro hotovost nebo jízdenky, pevné zapínání sponou, nastavitelná délka.. Pokud máte strach o své peníze a pohybujete se v místech, kde o ně opravdu můžete přijít, bezpečnostní opasek DEUTER Security Belt je přesně to pravé pro vás. Na první pohled se jedná o běžný pásek se sponou a nastavitelnou délkou. Ovšem na vnitřní straně pásku se nachází šikovně skrytá kapsa na zip, do které se vejdou bankovky i mince. Uschováte tak tyto nezbytnosti na místě, kam se žádný zloděj nedostane.Technický popis:

bezpečnostní opasek
skrytá vnitřní kapsa na zip
ideální pro hotovost či jízdenky
pevné zapínání sponou
nastavitelná délka: do 135 cm
šířka: 3 cm
velikost kapsy: 46 cm
hmotnost: 80 gVynikající produkt lze nakoupit rovněž tady na našich stránkách v populární rubrice uncategorized! Najděte si unikátní produkty ve zmiňované rubrice za extra cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od výrobce . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento vyjímečný výrobce dlouhodobě vyrábí prvotřídní výrobky Nakupujte, dokud je zboží sladem!

Hodně povedený produkt Bezpečnostní opasek DEUTER Security Belt od značky s dlouholetou tradicí Deuter pohodlně seženete tady teď za výhodnou cenu. Aktuálně v akci za 279 Kč.