Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Medium

Oprava středních zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů... více informací »
Sada na okamžitou opravu
Značka: Munkees
290 Kč
Ověřit dostupnost
Oprava středních zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů...

Oprava středních zipů, náhrada za poškozeného jezdce, úprava velikosti pomocí otočného šroubu.. Sada na okamžitou opravu zipů Munkees FixnZip Medium je rychlé a snadné řešení problému, který čas od času potká každého. Jestliže se vám zasekne nebo rozbije zip, už nad jeho opravou nemusíte trávit dlouhé chvíle – stačí odstranit vadného jezdce a nahradit ho jezdcem ze sady FixnZip. Nového jezdce jednoduše přiložíte k zipu, pomocí šroubu utáhnete dle jeho velikosti a máte hotovo! Při opravě není třeba žádných nástrojů. Sada Munkees FixnZip Medium je určená pro opravu středních zipů o velikostech 5-7. Jedná se tedy například o zipy u bund, spacích pytlů, batohů nebo stanů.Technický popis:

náhrada za jezdce na středním zipu
jednoduchá oprava rozbitých či zaseklých zipů
utahovací šroub
není třeba jiných nástrojů
velikost zipu: 5-7 (velikost zipu je zpravidla vyražena na rubové straně jezdce)
využití: bundy, spací pytle, batohy, cestovní tašky, stany, větší kabelkyKvalitní a žádaný produkt lze sehnat taky tu na našem webu umístěný v sekci uncategorized. Mrkněte na ještě podobné produkty ve zmíněné sekci v akci! To není vše, náš sortiment je ale široký. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od výrobce . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Sada na okamžitou opravu zipů Munkees od přední společnosti Munkees jednoduše můžete získat momentálně v naši nabídce výhodně. Aktuálně výhodně za 290 Kč.