Boxovací pytel SportKO GP1 černo-oranžová

Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP1 je... více informací »
Boxovací pytel SportKO GP1
Značka: Sportko
689 Kč
Ověřit dostupnost
Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP1 je...

Pytel ve tvaru hrušky, pro nácvik rychlých technických úderů, pevné očko pro zavěšení.. Boxovací pytel SportKO GP1 je boxerská pomůcka pro zefektivnění zvedáků, háků a rychlých direktů především díky svému nezvyklému hruškovitému tvaru. Zápasníci MMA a thajského boxu na něm mohou trénovat i údery lokty. Je rovněž skvělý pro nácvik rychlých technických úderů. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Díky pevnému hornímu očku boxovací pytel SportKO GP1 zavěsíte kamkoliv.Technický popis

závěsný boxovací pytel ve tvaru hrušky
pro nácvik zvedáků, háků a rychlých direktů
pevné poutko pro zavěšení
pro nácvik techniky úderů a držení těla
výška: 40 cm
průměr: 24 cm
hmotnost: 5 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: piliny
vhodný pro domácí použití
Vysoce kvalitní produkt seženete přímo u nás v oblíbené sekci uncategorized. Najděte si akční produkty z této oblíbené sekce za super cenu. To ovšem není vše, naše nabídka je široká. Mrkněte na více kousků značky . Najdete je níže na této stránce.

Zajímavý produkt Boxovací pytel SportKO GP1 od dodavatele s dlouholetou historií Sportko pohodlně získáte aktuálně na webu za parádní cenu. Teď v akci 689 Kč.