Freestyle koloběžka inSPORTline Osprey

Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka... více informací »
Freestyle koloběžka inSPORTline Osprey
Značka: Insportline
3 799 Kč4 199 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka...

Kvalitní materiály, 110 mm PU kolečka, ložiska ABEC 9, vysoká odolnost, CNC výřez pro originální design.. Freestyle koloběžka inSPORTline Osprey je pořádná koloběžka pro pořádné jezdce! Padne do oka každému odvázanému riderovi, vyznavači  freestylu a dalších adrenalinových sportů. Pří výrobě rámu byly použity kvalitní materiály, díky kterým je zajištěna robustnost a perfektní odolnost koloběžky i při vyšším zatížení! O hladkou jízdu se postarají 110 mm polyuretanová kolečka s hliníkovými středy, která perfektně tlumí nárazy. Rychlá ložiska ABEC 9 s vysokou precizností výroby zaručují svižnou jízdu.

S ocelovými řídítky širokými 54 cm, hlavovým složením s technologií SCS a masivní 4-bodovou objímkou je předurčena pro jízdu ve skate parku s širokou škálu triků. Protiskluzový nášlap zase zajistí stabilitu i při těch nejodvážnějších akrobatických kouscích. Originální CNC průřez na přední straně koloběžky perfektně doplňuje jednoduchý design koloběžky a v kombinaci s minimalistickým barevným provedením se stanete nepřehlédnutelnými ať už budete kdekoli! Freestyle koloběžka inSPORTline Osprey je vhodná jak pro freestyle jízdu ve skateparku, tak i pro běžné přesuny po městě.

Technický popis: 

stylový design s CNC otvorem
široký nášlap 115 mm
chromový lak
protiskluzový grip tape s grafikou na nášlapu
pevná řídítka z oceli (lze otáčet o 360°)
odolná hliníková deska
vidlice z vysoce kvalitní chromované oceli
4-bodová objímka
výkonná nášlapná brzda z manganu
minimální doporučená výška jezdce: 150 cm
velikost koleček: 110 mm x 24 mm
tvrdost koleček: 85A
materiál koleček: PU
jádra koleček: hliníková
ložiska: ABEC 9
hlavové složení: NECO
kompresní systém: SCS
rozměr řídítek: š54,3 x v59 cm (od objímky) 
rozměr nášlapné plochy: 36 x 11,5 cm
výška nášlapu: 6,5 cm
celková délka desky: 51,5 cm
celkové rozměry koloběžky: d70,5 x š54,3 x v82 cm
hmotnost: 3,8 kg
doporučený věk: 8+
nosnost: 100 kg Tento unikátní výrobek je k dostání nyní tu na našich stránkách zařazený v sekci uncategorized! Vyhledejte si podobné zboží z této sekce za příznivou cenu. To ale není vše, nebojte, máme toho více. Podívejte se také na další prověřené kousky značky . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární výrobce dlouhodobě vyrábí špičkové výrobky

Vynikající produkt Freestyle koloběžka inSPORTline Osprey od známého dodavatele Insportline můžete získat tady a teď právě za báječnou cenu. Nyní pořídíte od 3 799 Kč.