Sada osvětlení Kellys Vega USB Black

Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku, USB nabíjení.. Kellys... více informací »
Sada osvětlení Kellys Vega
Značka: Kellys
299 Kč389 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku, USB nabíjení.. Kellys...

Malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, upínání pomocí flexibilního silikonového pásku, USB nabíjení.. Kellys Vega USB je malý, lehký, kompaktní set cyklistického osvětlení, kterým zvýšíte svou viditelnost a tím i bezpečnost v městském prostředí.

Klíčové vlastnosti:

Optika předního světla je překryta zvrchu, aby nesvítila do očí. Zadní světlo má optiku odhalenou i shora tak, aby dobře šířila světlo do všech stran.
Obě světla jsou vybavena optickými čočkami, které pomáhají usměrňovat světlo tam, kde ho nejvíce třeba.
Světla se snadno upínají pomocí flexibilního silikonového pásku, který je otočný o 360°, takže jej snadno upnete v podstatě o cokoli. Tento pásek má zároveň rozšířenou platformu, která zvětšuje těsný kontakt s řídítky a drží světlo ve stabilní poloze i během prudkých nárazů nebo dlouhodobých vibrací.
Ochrana před nechtěným zapnutím v batohu – pro zapnutí stiskněte tlačítko 2x, pro vypnutí jej stiskněte a podržte.
Pomocí Micro USB kabelu světlo kdykoliv nabijete a nemusíte více nakupovat další baterie. Kromě toho taky šetříte přírodu.
Baterie zvládne 500 nabíjecích cyklů bez viditelné ztráty výkonu.
Technický popis:

přední světlo:

zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%, blikání
výdrž baterie: 4,5 hodiny (100%), 9 hodin (50%), 9 hodin (blikání)
typ baterie: Li-ion 3,7 V 220 mAh
voděodolnost: IPX 4 (voděvzdorné)

zadní světlo:

zdroj světla: 1x LED
funkce: 100%, 50%, blikání
výdrž baterie: 4,5 hodiny (100%), 9 hodin (50%), 9 hodin (blikání)
typ baterie: Li-ion 3,7 V 220 mAh
voděodolnost: IPX 4 (voděvzdorné)

kompatibilita: všechny běžné typy a velikosti řidítek a sedlovek
nabíjení pomocí micro USB kabelu (součástí balení)
Designový produkt můžete najít bezstarostně u nás v oblíbené kategorii uncategorized! Vyberte si parádní zboží z této kategorie za výhodné peníze! Máme toho více, podívejte se taky na další skvělé zboží od dodavatele . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento neodolatelný kousek Sada osvětlení Kellys Vega od značky se zárukou kvality Kellys máte možnost dostat zde nyní až neuvěřitelně levně. Nyní lze objednat jen za 299 Kč.