Patovací koberec inSPORTline Bartom

Dlouhý patovací koberec s vyvýšením, 2 jamkami a postranním žlábkem pro návrat míčků! Dále potěší také držákem na hůl a... více informací »
Patovací koberec inSPORTline Bartom
Značka: Insportline
1 190 Kč1 590 Kč Sleva -25%
Ověřit dostupnost
Dlouhý patovací koberec s vyvýšením, 2 jamkami a postranním žlábkem pro návrat míčků! Dále potěší také držákem na hůl a...

Dlouhý patovací koberec s vyvýšením, 2 jamkami a postranním žlábkem pro návrat míčků! Dále potěší také držákem na hůl a třemi odkládacími jamkami pro míčky!. Pro zlepšení techniky není třeba vždy vyrazit na nejbližší green! Patovací koberec inSPORTline Bartom je tu právě od toho, abyste mohli trénovat doklepnutí míčku i v pohodlí domova či v kanceláři! Jakmile koberec rozložíte, máte k dispozici téměř 3 metry dlouhý umělý trávník s vyvýšením a dvěma jamkami. Ty jsou navíc propojené s postranním žlábkem, který míček dovede zpět na odpalovací místo. Koberec je v polovině barevně rozdělen a k pravé jamce dokonce vede vodící čára. A nemusíte se vůbec bát, že přestřelíte – díky ochranné liště míček zůstane tam, kde má! Určitě potěší i praktický držák na hůl přímo v základně, stejně jako tři různé jamky pro úschovu míčků.

Patovací koberec tu není od toho aby green do detailu napodoboval, ale abyste si i na malém prostoru mohli zahrát svůj oblíbený sport! Navíc můžete zapojit také děti nebo přátele. V každém případě budete neustále pracovat na své technice a možná si i zlepšíte hendikep! Jakmile budete s tréninkem hotovi, stačí koberec zase srolovat a bezpečně uložit.Technický popis:

skvělá pomůcka pro trénink patování doma či v kanceláři
koberec lze jednoduše srolovat
vyvýšení v oblasti jamek
2 jamky o různém průměru
obě jamky jsou propojeny se žlábkem, který vyvede míček zpět na odpalovací místo
otvor pro bezpečné odložení patovací hole
3 odkládací jamky pro golfové míčky
umělá tráva imituje golfový green
délka koberce: 285 cm
šířka koberce: 30 cm
rozměry základny: 58 x 37,5 cm
celková délka: 300 cm
průměr jamky: 8 cm, 6 cm
míček ani golfová hůl nejsou součástí balení
šroubky a matice pro upevnění ochranné lišty součástí balení Tento exkluzivní výrobek je k dostání teď u nás zařazený v rubrice uncategorized! Nyní si můžete vybrat parádní produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka pro své zákazníky nabízí kvalitní sortiment.

Tento exkluzivní kus Patovací koberec inSPORTline Bartom od výrobce se skvělou pověstí Insportline jednoduše pořídíte zrovna dnes za výhodné peníze. Zrovna teď v akci za 1 190 Kč.