Tekutý čistící prostředek na oděvy Granger's Performance Wash 100

Účinně čistí, maximalizuje prodyšnost a zachovává voděodonost, vhodný i pro vybavení s membránami GORE-TEX® či eVENT®..... více informací »
Tekutý čistící prostředek na oděvy Granger's
Značka: Granger's
459 Kč
Ověřit dostupnost
Účinně čistí, maximalizuje prodyšnost a zachovává voděodonost, vhodný i pro vybavení s membránami GORE-TEX® či eVENT®.....

Účinně čistí, maximalizuje prodyšnost a zachovává voděodonost, vhodný i pro vybavení s membránami GORE-TEX® či eVENT®.. Tekutý čistící prostředek Performance Wash od firmy Granger's je určen pro veškeré typy technického oblečení včetně oděvů s membránou GORE-TEX® a eVENT®. Účinně čistí, maximalizuje prodyšnost a zároveň zachovává voděodonost. Je ideální pro ošetření oděvů před impregnací.Technický popis:

pro praní v pračce
účinně čistí
maximalizuje prodyšnost
zachovává voděodonost
neutralizuje pachy
neobsahuje parfémy, optické zjasňovače nebo agresivní čistící látky
odpovědný k životnímu prostředí
na vodní bázi
ideální jako příprava pro impregnaci
vhodný i pro oděvy s membránami GORE-TEX® či eVENT®
objem: 1 litr
Velmi prodávaný produkt Tekutý čistící prostředek na oděvy Granger's Performance Wash 100 máte možnost najít právě teď na našich stránkách ve známé kategorii uncategorized. Nyní můžete koupit ještě další produkty z této populární rubriky za super cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka dlouhodobě dodává prvotřídní produkty Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí!

Vynikající výrobek Tekutý čistící prostředek na oděvy Granger's originál od značky Granger's jednoduše můžete získat tady teď právě za nejnižší cenu! Akční cena od 459 Kč.