Nafukovací polštář MAMMUT Air Pillow

Lehký kompaktní polštářek pro kvalitní spánek je ideální pro výlety a dlouhé cesty s nocováním.. Nafukovací polštář MAMMUT... více informací »
Nafukovací polštář MAMMUT Air
Značka: Mammut
525 Kč550 Kč Sleva -4%
Ověřit dostupnost
Lehký kompaktní polštářek pro kvalitní spánek je ideální pro výlety a dlouhé cesty s nocováním.. Nafukovací polštář MAMMUT...

Lehký kompaktní polštářek pro kvalitní spánek je ideální pro výlety a dlouhé cesty s nocováním.. Nafukovací polštář MAMMUT Air Pillow vám bude skvělým společníkem na cestách pro kvalitní a ničím nerušený spánek mimo pohodlí vašeho domova. Vzhledem ke kompaktním rozměrům a velmi lehké hmotnosti se vleze do každého batohu či kapsy a nezabere přitom téměř žádné místo. Disponuje navíc multifunkčním poutkem, za které je možné polštář připnout k batohu nebo jej nechat vysušit. Materiál je příjemný na dotek a usínání bude díky němu o to příjemnější! Technický popis: 

nafukovací pěnový polštářek 
velmi příjemný a lehký materiál 
skladné rozměry 
jednoduché nafouknutí 
praktické poutko na zavěšení
rozměry: 18 x 32 cm
hmotnost: 39 g
materiál: 75D Polyester 
Super kus Nafukovací polštář MAMMUT Air lze nakoupit taky tady na stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní koupíte podobné kusy ve zmiňované rubrice za super ceny. To však není vše, u nás vám nabízíme více! Prozkoumejte u nás další skvělé kousky od značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný výrobek Nafukovací polštář MAMMUT Air od výrobce se skvělou pověstí Mammut pořídíte zrovna dnes za outletovou cenu! Právě lze objednat jen za 525 Kč.