Pingpongová pálka inSPORTline Shootfair S2

Pálka pro začátečníky a rekreační hráče. Pevná rovná rukojeť, gumová pryž, 1,5 mm vrstva speciální pěny.. Pingpongová... více informací »
Pingpongová pálka inSPORTline Shootfair
Značka: Insportline
129 Kč159 Kč Sleva -18%
Ověřit dostupnost
Pálka pro začátečníky a rekreační hráče. Pevná rovná rukojeť, gumová pryž, 1,5 mm vrstva speciální pěny.. Pingpongová...

Pálka pro začátečníky a rekreační hráče. Pevná rovná rukojeť, gumová pryž, 1,5 mm vrstva speciální pěny.. Pingpongová pálka inSPORTline Shootfair S2 je určena především pro začínající hráče, kterým pomůže v prvních krocích k vypilování techniky hry. Pálka je vyrobena ze tří vrstev dřeva a je potažena kvalitní 1,5 mm pěnou a gumovou pryží. Nabízí vysoký komfort díky dokonale padnoucí přímé zaoblené rukojeti. Objevte v sobě skrytého šampiona s pingpongovou pálkou inSPORTline Shootfair S2.Technický popis:

pálka pro začátečníky
potah: sendvič s houbou 
tloušťka pěny: 1,5 mm
rukojeť: rovná
konstrukce: 3 vrstvy dřeva 
kontrola (ovládání): 94
rychlost: 55
spin (točivost): 30
hmotnost: 158 g Oblíbený produkt Pingpongová pálka inSPORTline Shootfair lze zakoupit zrovna tady a teď na našem webu v oblíbené sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit podobné produkty z naší sekce za parádní cenu. Nebojte, máme toho více, mrkněte také na více kousků od dodavatele . Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento levný výrobek Pingpongová pálka inSPORTline Shootfair od výrobce s dobrým jménem Insportline jednoduše seženete zrovna dneska opravdu výhodně! Právě teď za cenu 129 Kč.