Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S3 6ks bílá

Míčky s dlouhou životností a odolností, tříhvězdičkové, v balení po 6 kusech. Pro pokročilé hráče.. Pingpongové míčky... více informací »
Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S3
Značka: Insportline
79 Kč99 Kč Sleva -20%
Ověřit dostupnost
Míčky s dlouhou životností a odolností, tříhvězdičkové, v balení po 6 kusech. Pro pokročilé hráče.. Pingpongové míčky...

Míčky s dlouhou životností a odolností, tříhvězdičkové, v balení po 6 kusech. Pro pokročilé hráče.. Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S3 pro pokročilejší i klubové hráče jsou dodávány v balení po 6 kusech. Počet hvězdiček určuje kvalitu a předpokládanou odolnost a stabilitu. Čím více hvězdiček, tím je míček kvalitnější.Technický popis: 

kvalitní materiál míčků s prodlouženou životností
průměr: 40 mm
počet hvězdiček: 3
počet míčků v balení: 6 kusů
pro pokročilejší hráče Kvalitní a velmi žádaný produkt Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S3 6ks lze pořídit právě nyní tu na našich stránkách zařazený v rubrice uncategorized! Nyní koupíte oblíbené produkty z této kategorie v bezva akci! U zákazníků oblíbená značka prodává kvalitní zboží Mějte své oblíbené produkty vždy po ruce.

Tento kvalitní a žádaný produkt Pingpongové míčky inSPORTline Elisenda S3 od skvělé značky Insportline jednoduše můžete najít právě dnes za neuvěřitelně výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 79 Kč.