Náhradní plexi pro přilbu Cassida Tour s přípravou pro Pinlock

Náhradní hledí s přípravou pro Pinlock, úprava proti poškrábání, snadný mechanismus výměny.. Náhradní plexi pro přilbu... více informací »
Náhradní plexi pro přilbu Cassida
Značka: Cassida
490 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní hledí s přípravou pro Pinlock, úprava proti poškrábání, snadný mechanismus výměny.. Náhradní plexi pro přilbu...

Náhradní hledí s přípravou pro Pinlock, úprava proti poškrábání, snadný mechanismus výměny.. Náhradní plexi pro přilbu Cassida Tour je vysoce kvalitní hledí, které má speciální úpravu proti poškrábání a přípravu na protimlžící fólii Pinlock. Náhradní hledí pro přilbu Tour lze snadno vyměnit díky jednoduchému mechanizmu.Technický popis:

náhradní plexisklo pro přilbu Cassida Tour
příprava pro Pinlock folii proti zamlžování
úprava proti poškrábání
snadný mechanismus výměny Výjimečný produkt máte možnost pořídit prostě tady na našich stránkách ve známé kategorii uncategorized! Nyní získáte akční výrobky z této známé sekce ve výprodejové akci. Věhlasná značka pro své zákazníky prodává prvotřídní zboží. U nás vám nabídneme víc, u nás totiž najdete další vybrané kousky značky . Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Vysoce kvalitní produkt Náhradní plexi pro přilbu Cassida Tour s přípravou pro od dodavatele kvalitních produktů Cassida lze koupit právě teď v nabídce v bezva akci. Nyní pořídíte za 490 Kč.