Náhradní hledí pro přilbu LS2 MX436 Pioneer s piny Clear

Příprava pro folii Pinlock (uchycení na piny), opticky přesné, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez potřeby... více informací »
Náhradní hledí pro přilbu LS2
Značka: Ls2
890 Kč
Ověřit dostupnost
Příprava pro folii Pinlock (uchycení na piny), opticky přesné, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez potřeby...

Příprava pro folii Pinlock (uchycení na piny), opticky přesné, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí.. Náhradní hledí pro přilbu LS2 MX436 Pioneer s piny pro Pinlock je opticky vysoce přesné 3D plexi z Lexanu. Je snadno vyjímatelné bez potřeby nářadí a disponuje úpravou proti poškrábání.Technický popis:

opticky korektní – třída „A“
s úpravou proti poškrábání
anti-UV
vynikající mechanické vlastnosti
vysoká odolnost proti nárazu
rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí
příprava pro folii Pinlock (uchycení na piny) Tento žádaný produkt Náhradní hledí pro přilbu lze zakoupit právě teď tady a teď na našich stránkách v populární sekci uncategorized! Nyní můžete najít zlevněné výrobky z této oblíbené kategorie za neuvěřitelně výhodnou cenu! To ale není všechno, nebojte, máme toho více. Máme v nabídce další skvělé produkty značky . Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Velmi prodávaný výrobek Náhradní hledí pro přilbu LS2 MX436 Pioneer od značky Ls2 jednoduše můžete získat právě dnes za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 890 Kč.