Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF324 Metro s piny Iridium Blue

Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, příprava pro strhávačky, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez... více informací »
Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF324 Metro s piny  Iridium
Značka: Ls2
690 Kč
Ověřit dostupnost
Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, příprava pro strhávačky, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez...

Opticky přesné plexi z vysoce pevného Lexanu, příprava pro strhávačky, s úpravou proti poškrábání, rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí.. Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF324 Metro je opticky přesné 3D plexi z vysoce pevného Lexanu, odolné proti poškrábání, poskytuje dokonalý výhled. Výhodou je příprava na strhávací folie.Technický popis:

opticky přesné
s úpravou proti poškrábání
vynikající mechanické vlastnosti
příprava pro strhávačky (hledí disponuje piny)
rychle vyjímatelné bez potřeby nářadí
materiál: Lexan
kompatibilní s přilbami LS2 FF324 Metro a Metro EVO Hodně žádaný kus můžete sehnat bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized. Nyní můžete koupit další kousky z této populární kategorie za extra cenu. Máme toho více, mrkněte také na další vybrané produkty od výrobce . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Hodně povedený produkt Náhradní hledí pro přilbu LS2 FF324 Metro od oblíbené značky se zárukou kvality Ls2 snadno naleznete momentálně na našich stránkách za nejnižší cenu. Levně za 690 Kč.