Plachta na motorku Oxford Aquatex Fluo L

Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo L... více informací »
Plachta na motorku Oxford
Značka: Oxford
790 Kč930 Kč Sleva -15%
Ověřit dostupnost
Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo L...

Vyrazná barva, dvojitě prošitý polyester, elastická manžeta, otvory pro zámek, odolná vůči UV záření.. Oxford Aquatex Fluo L je díky své výrazné barvě nepřehlédnutelná plachta na motocykl vyrobená z dvojitě prošitého polyesteru, což jí dodává pevnost a odolnost. Lze jí používat jak vevnitř, tak venku. Díky elastické manžetě je zamezeno odfouknutí plachty z motocyklu. Bylo myšleno i na detaily, takže vhod přijde i otvor pro zámek nebo přítomnost praktického obalu pro snadnější přenášení sbalené plachty.Technický popis:

výrazná barva
dvojitě prošitý polyester
trojitá povrchová úprava z PU
určená pro interiérové a exteriérové použití
ochrana proti dešti a prachu
plášť odolný proti teplotě do 150° C
elastická manžeta
otvory pro zámek
odolná vůči UV záření
rozměry: d246 x š104 x v127 cm (zadní š35 x v92 cm)
obal na skladování plachty součástí balení
Zlevněný produkt jde sehnat rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized. Nyní můžete koupit zlevněné produkty z této sekce za výprodejovou cenu.

Kvalitní produkt Plachta na motorku Oxford Aquatex Fluo od známé společnosti Oxford snadno můžete získat aktuálně na našich stránkách se slevou! Nyní pořídíte jen za 790 Kč.