Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Smart

Podložka pod přední kolo je vhodná pro domácí použití, umožňuje rotaci do obou stran a vydrží až 500 hodin provozu.. Díky... více informací »
Podložka pod přední kolo Elite Sterzo
Značka: Elite
1 990 Kč2 190 Kč Sleva -9%
Ověřit dostupnost
Podložka pod přední kolo je vhodná pro domácí použití, umožňuje rotaci do obou stran a vydrží až 500 hodin provozu.. Díky...

Podložka pod přední kolo je vhodná pro domácí použití, umožňuje rotaci do obou stran a vydrží až 500 hodin provozu.. Díky podložky pod přední kolo Elite Sterzo Smart si můžete i v pohodlí domova dopřát poctivý trénink na kole se vším všudy! Podložka je speciálně navržena tak, aby umožnila přednímu kolu zatáčet do obou stran, a to až do 34°. Má citlivý vyrovnávací mechanismus, který se ovládá pomocí ANT+ a Bluetooth bezdrátového připojení. Jízda na kole proto bude neuvěřitelně realistická i ve vnitřních prostorech! Verze Sterzo Smart je navíc plně kompatibilní s aplikací Zwift poskytující online virtuální cvičební plán, v němž budete soupeřit spolu s ostatními uživateli. Užijte si parádní jízdu z pohodlí vašeho obýváku, s podložkou pod přední kolo Elite Sterzo Smar rozhodně nešlápnete vedle! Technický popis: 

zatáčecí podložka pod přední kolo 
citlivý vyrovnávací mechanismus pro realistický pocit z jízdy
bezdrátové připojení pomocí ANT+ a Bluetooth 
párování s aplikací Zwift (multiplayerový online cyklistický tréninkový program) 
protiskluzová gumová vrstva zabezpečuje maximální stabilitu 
vhodná pro silniční i horská kola 
napájení: AAA baterie vydrží až 500 hodin provozu (součástí balení) 
rotace: až 34º na každou stranu 
pláště: do rozměru 57 mm
hmotnost jezdce + kola: do 120 kg 
Ve slevě produkt Podložka pod přední kolo Elite Sterzo Smart získáte právě nyní tady na našich stránkách ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete pořídit kvalitní výrobky ze zmíněné rubriky za báječnou cenu! Mezi zákazníky oblíbená značka představuje top sortiment. Podívejte se sami!

Ve slevě tento kousek Podložka pod přední kolo Elite od kvalitní společnosti Elite máte možnost pořídit v naší aktuální nabídce v akci! Nyní nakoupíte za 1 990 Kč.