Podložka pod boční stojan Oxford MagniMate

Zaručuje bezpečné stání na stojánku a rozložení hmotnosti stroje v případě měkčího podkladu v místě stání.. Podložka pod... více informací »
Podložka pod boční stojan Oxford
Značka: Oxford
249 Kč
Ověřit dostupnost
Zaručuje bezpečné stání na stojánku a rozložení hmotnosti stroje v případě měkčího podkladu v místě stání.. Podložka pod...

Zaručuje bezpečné stání na stojánku a rozložení hmotnosti stroje v případě měkčího podkladu v místě stání.. Podložka pod boční stojan Oxford MagniMate je speciální plastová plocha s jádrem obsahujícím silný magnet. Je určena pro jednoduší fixaci ke stojanu bez nutnosti sahat pod motocykl při každém parkování. Je pak zárukou bezpečného stání motocyklu na stojánku a rozložení jeho váhy především v situacích, kdy je podklad v místě stání měkčího charakteru. Dezén s 10 protiskluznými prvky už jen doplňuje veškerou podporu stability.Technický popis:

podložka pro stojánek s jádrem obsahujícím silný magnet
zaručuje bezpečné stání na stojánku a rozložení hmotnosti stroje v případě měkčího podkladu v místě stání
z tvrdého plastu odolného proti opotřebení
hrubý vzorek s 10 výstupky na spodní straně podložky
logo na vnější straně a originální design výrobce Oxford Tento vynikající produkt jde pořídit taky tu na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Vyhledejte si akční výrobky ve zmiňované kategorii za skvělou cenu! Tato značka má ve stále nabídkce vysoce kvalitní zboží Tím ale naše nabídka nekončí, přichystali jsme toho pro vás více! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Zajímavý výrobek Podložka pod boční stojan Oxford od odblíbeného výrobce Oxford můžete dostat v naší internetové nabídce v bezva akci! V akci za cenu 249 Kč.