Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 6kg

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná... více informací »
Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU
Značka: Insportline
699 Kč799 Kč Sleva -12%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná...

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 6kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Cvičení s ketlebelem je založeno na přirozených pohybech těla, které rozvíjí sílu, zlepšují flexibilitu a mobilitu. Oproti izolovaným cvikům zapojíte najednou více svalových skupin a docílíte tak požadovaných úspěchů při redukci váhy, zlepšení funkční síly, koordinace pohybu nebo výbušnosti. 

Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU je moderně zpracovaný ketlebel s polyuretanovou povrchovou úpravou, která je odolná vůči potu a opotřebení. Na první pohled vás činka zaujme svým futuristickým designem s krystalovými liniemi. Chromované a ergonomicky tvarované madlo zajistí velmi komfortní úchop s dostatečným prostorem i pro obouruční uchycení. Spodní plochá strana ketlebelu, zaručuje pohodlné a stabilní odložení. Také určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech a librách na těle činky.  Ketlebel je vhodný do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
moderní futuristický design s krystalovými liniemi
pogumovaný povrch odolný proti opotřebení
chromovaná rukojeť
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: ocel
povrchová úprava: chrom / polyuretan
hmotnost: 6 kg
průměr úchopu: 3 cm
garantovaná přesnost váhy
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kus Velmi oblíbený produkt získáte mimo jiné tady na našem webu v kategorii uncategorized. Nyní si můžete koupit akční produkty ze zmíněné rubriky v bezva akci! Náš sortiment je široký, podívejte se taky na více skvělých produktů od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární značka svým zákazníkům dodává kvalitní zboží Nové kousky každý den.

Tento oblíbený kus Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU od výrobce se skvělou pověstí Insportline máte možnost nakoupit právě pořád výhodně! Za bezkonkureční cenu 699 Kč.