Pohlcovač pachů Granger's Odour Eliminator 100 ml

Rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin, nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály.. Přípravek... více informací »
Pohlcovač pachů Granger's Odour Eliminator 100
Značka: Granger's
219 Kč
Ověřit dostupnost
Rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin, nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály.. Přípravek...

Rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin, nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály.. Přípravek Odour Eliminator od firmy Granger's ve spreji rychle odstraňuje pachy u všech druhů obuvi, je použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení.

Tento odstraňovač pachu byl navržený pro všechny typy látek, úpletů a technických tkanin včetně podšívek, polstrování a podobně. Je geniálně účinný například i na motorkářskou obuv nebo polstrování přileb. Jeho určení je mezi pracími cykly – pro odstranění zápachu na cestách, po projížďce a v dalších takovýchto případech. Principem je odstranit zdroj zápachu způsobený lidským potem (ale funguje na další biologické zdroje – například pomočení vybavení zvířetem) a nikoliv ho překrýt vůní. Přípravek je možné používat i na membránové oděvy a povrchy, které jsou opatřené DWR (voduodpudivou) úpravou včetně všech Gore-Tex® technických tkanin.Technický popis:

jednoduchá aplikace
rychle odstraňuje a neutralizuje pachy u všech druhů obuvi a tkanin
použitelný také na rukavice, helmy, spacáky a oblečení
nemá negativní vliv na membrány a voduodpuzující materiály
objem: 100 ml

Tento kvalitní kus Pohlcovač pachů Granger's Odour Eliminator 100 od značky s dlouholetou tradicí Granger's můžete sehnat momentálně na webu za příznivou cenu! Aktuálně stojí u nás 219 Kč.