Gripy na kolo Kellys Poison candy red

Agresivní textura s protiskluzovými vlastnostm, odolná směs z Kratonu, lehké slitinové kroužky.. Gripy na kolo Kellys Poison jsou... více informací »
Gripy na kolo Kellys Poison
Značka: Kellys
479 Kč
Ověřit dostupnost
Agresivní textura s protiskluzovými vlastnostm, odolná směs z Kratonu, lehké slitinové kroužky.. Gripy na kolo Kellys Poison jsou...

Agresivní textura s protiskluzovými vlastnostm, odolná směs z Kratonu, lehké slitinové kroužky.. Gripy na kolo Kellys Poison jsou madla s agresivní texturou, vhodné především pro takového cyklistu, který každý den překonává své možnosti. Dva Lock-On kroužky a měkká směs z Kratonu dělají z těchto gripů ideálního partnera pro všechny závodní zážitky.

Klíčové vlastnosti:

agresivní textura s protiskluzovými vlastnostmi pro řízení za každých podmínek – suchých, mokrých, nebo blátivých
odolná směs z Kratonu zaručí komfort i během celodenního ježdění
dva lehké slitinové kroužky udrží grip pevně na řídítkách a umožňují lehkou montáž a demontáž
Technický popis:

cena za 1 pár
rozměry: 135 x 30mm
příslušenství:

2x zátky do řídítek
4x pojistné kroužky z hliníkové slitiny

kompatibilita: sedí na všechna běžná řídítka Unikátní a oblíbený produkt Gripy na kolo Kellys Poison můžete nakoupit bezprostředně tady na našem webu zařazený v kategorii uncategorized! Připravili jsme kvalitní kusy z této oblíbené kategorie snadno online.

Tento akční a ve slevě výrobek Gripy na kolo Kellys Poison candy s osvědčenou značkou Kellys máte možnost sehnat v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Výhodně za super cenu 479 Kč.