Pojízdný stojan na kotouče Marbo Sport MP-S209

Stojan pro zátěžové kotouče na kolečkách, pěnové madlo, profesionální využití, vysoká nosnost.. Pojízdný stojan na kotouče... více informací »
Pojízdný stojan na kotouče
Značka: Marbo
5 590 Kč
Ověřit dostupnost
Stojan pro zátěžové kotouče na kolečkách, pěnové madlo, profesionální využití, vysoká nosnost.. Pojízdný stojan na kotouče...

Stojan pro zátěžové kotouče na kolečkách, pěnové madlo, profesionální využití, vysoká nosnost.. Pojízdný stojan na kotouče Marbo Sport MP-S209 je praktický pomocník do každé profesionální posilovny. Nabízí skvělý způsob, jak přesouvat těžké zátěžové kotouče z místa na místo. Díky robustnímu designu s ním můžete vézt až osm zátěžových kotoučů o celkové hmotnosti 200 kg. Pro silná transportní kolečka to není žádný problém. Pojízdný stojan na kotouče Marbo Sport MP-S209 vám usnadní práci a umožní vám rychle a efektivně uvést vaši posilovnu do pořádku.Technický popis:

profesionální pojízdný stojan na olympijské kotouče
silná kolečka
úchyt ze silné gumové pěny
maximální množství kotoučů: 8 ks
průměr kotoučů: 25-45 cm
výška: 29 cm
šířka: 40 cm
délka: 150 cm
plocha: 0,60 m
hmotnost: 15 kg
maximální zatížení: 200 kg

Velmi žádaný výrobek Pojízdný stojan na kotouče Marbo Sport od skvělé značky Marbo můžete nakoupit na našich stránkách nyní za parádní cenu. Ve skvělé akci za 5 590 Kč.