Posilovací guma inSPORTline Rand Light

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 5 kg, kvalitní... více informací »
Posilovací guma inSPORTline Rand
Značka: Insportline
249 Kč289 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 5 kg, kvalitní...

Ideální všestranná pomůcka vhodná jak pro rehabilitací, tak pro kondiční či silový trénink! Odpor až 5 kg, kvalitní materiály, snadno přenosná.. Posilovací guma inSPORTline Rand Light je ideální všestrannou pomůckou jak pro rehabilitaci, tak pro kondiční a silový trénink. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky s touto nenápadnou textilní páskou pořádně zabrat! Neustálým napínáním a povolováním pásů se zvyšuje nebo snižuje odpor, díky čemuž se skvěle uplatňuje při nápravě poruch svalové koordinace, či rekonvalescenci po zraněních a je také velmi účinná při budování svalstva a zvyšování odolnosti. V neposlední řadě vám může tato guma usnadnit a pomoci při přítazích na hrazdě či žebřinách. 

Vzhledem ke své nízké hmotnosti a malým rozměrům je posilovací guma inSPORTline Rand Light snadno přenosná, a proto je ideální cvičební pomůckou nejen v tělocvičně a doma, ale i venku na workoutovém hřišti či v parku. Při výrobě byly použity vysoce kvalitní materiály – latex, který zajišťuje odolnost a velký rozsah při napínání a polyester, který je velmi příjemný na pokožku a nikde vás při cvičení nebude tahat, nebo škrtit, jako tomu je u gumových expanderů!Technický popis:

vysoká pružnost pásu
vhodný pro cvičení doma, tělocvičně i venku
skladnost (minimální nároky na prostor)
efektivní cvičební pomůcka
příjemný materiál – netahá, neškrtí
použitelná i na hrazdách a žebřinách pro jednodušší přitahování
odpor: 5 kg
šířka: 3.3 cm
obvod: 208 cm
hmotnost: 98 g
materiál: polyester, latex Vynikající výrobek lze koupit jednoduše na našem webu zařazený v sekci uncategorized. Podívejte se na další produkty ve zmiňované rubrice za nejlepší ceny!

Ve slevě tento produkt Posilovací guma inSPORTline Rand od společnosti se zárukou kvality Insportline máte možnost pořídit zrovna za zcela nejnižší cenu! Nyní za akční cenu 249 Kč.