Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop L

Textilní expandér, vysoká zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a... více informací »
Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop
Značka: Insportline
229 Kč299 Kč Sleva -23%
Ověřit dostupnost
Textilní expandér, vysoká zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a...

Textilní expandér, vysoká zátěž, protiskluzové pásky z vnitřní části, efektivní posilování, zaměření na svaly nohou a paží.. Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop L je šikovná fitness pomůcka pro efektivní procvičení stehenních a pažních svalů. I když to na první pohled nevypadá, dají vám cviky s touto nenápadnou textilní páskou pořádně zabrat. Stačí smyčkou provléct ruce nebo nohy a využít jejího odporu ke ztížení klasických sestav, jako například dřepů nebo úkroků. Také ji lze použít v kombinaci s jiným náčiním, například s činkami. Díky silikonovým protiskluzovým pruhům na vnitřní straně materiálu zůstane smyčka během cvičení vždy na svém místě.

Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop L poskytuje nejvyšší stupeň zátěže a je tak vhodná zejména pro pokročilé uživatele, kteří chtějí trénovat na maximum. Využít ji můžete k posilování stehen, kotníků, boků, hýždí, paží i ramen. Smyčka navíc zabírá minimum místa, což znamená, že si ji můžete vzít kamkoliv a vždy mít po ruce velice účinnou a efektivní pomůcku na posilování.Technický popis:

účinná fitness pomůcka
široký textilní expander pro posilování
zaměření na stehna, hýždě, kotníky, boky, paže a ramena
protiskluzové pruhy na vnitřní straně
odpor: 22 kg
materiál: nylon, latexové švy, silikon
obvod: 72 cm
šířka: 8 cm
tloušťka: 2 mm
hmotnost: 50 g

Hodně oblíbený kousek Posilovací smyčka inSPORTline Hiplop od populárního výrobce Insportline seženete v aktuální nabídce levně! Akční cena 229 Kč.