Posilovací lavice Marbo Sport MP-L207

Profesionální bench lavice s nastavitelnou výškou sedáku speciálními stupátky pro jistící osobu! Navíc unese až 400 kg!. Marbo... více informací »
Posilovací lavice Marbo Sport
Značka: Marbo
14 490 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální bench lavice s nastavitelnou výškou sedáku speciálními stupátky pro jistící osobu! Navíc unese až 400 kg!. Marbo...

Profesionální bench lavice s nastavitelnou výškou sedáku speciálními stupátky pro jistící osobu! Navíc unese až 400 kg!. Marbo Sport MP-L207 je profesionální posilovací lavice se vším všudy! Se třemi různými výškami držáků se přizpůsobí jakékoliv délce paží a zajistí tak bezpečné odložení činky pro každého. Zároveň je vybavena protiskluzovými stupátky pro osobu, která cvičícího při tréninku jistí. S nastavitelným sedákem můžete navíc změnit svou polohu tak, aby co nejlépe odpovídala vaší výšce.

Anatomicky tvarovaná opěrka je potažena prvotřídním polstrováním a zajistí skvělou oporu pro bench press, tlaky na prsa, sedy-lehy i cviky s jednoručními činkami. Pevná konstrukce zase unese až neuvěřitelných 400 kg a díky speciálnímu povrchovému ošetření bez problému odolá korozi i povrchovému poškození.

 

 

Nastavitelný sedák

Bench lavice MP-L207 nabízí 4 polohy sedáku a dokáže se tak dokonale přizpůsobit výšce cvičícího. Nastavení probíhá jednoduše pomocí kolíku.

 

 

 

 

 

Stupátka pro asistenci

Těsně za zádovou opěrkou jsou umístěna stupátka pro druhou osobu, která bude u tréninku asistovat a cvičícího jistit. Zranění se tak nemusíte obávat.

 

 

 

 

 

 

Praktický hlavní stojan

Bezpečnost kromě stupátek zajišťuje také hlavní stojan s praktickými držáky na činky z 10mm silného profilu. Vzhledem k tomu, že mají 3 různé úrovně, budou vyhovovat jakékoliv délce paží.

 

 

 

 

 

Stabilní konstrukce

Robustní konstrukce s širokým průměrem podpěr bez problému unese až 400 kg. Její povrch je navíc speciálně ošetřen tak, aby odolal korozi i mechanickému poškození. I proto je skvělým doplňkem do domácích i profi posiloven.

 

 

 

 

 

Technický popis:

profesionální lavice s kvalitním polstrováním
4 polohy sedáku
anatomicky tvarovaná opěrka
pozitivní sklon lavice
stabilní konstrukce s vysokou nosností
povrch odolný proti korozi
platforma pro asistující osobu
gumové podložky pro maximální stabilitu
výška: 146 cm
šířka: 174 cm
délka: 145 cm
hmotnost: 70 kg
nosnost: 400 kg
plocha: 2,60 m2
profil rámu: 80 x 40 x 3 mm
kategorie S (dle EN 957)
určeno pro komerční i domácí použití
přídavné trny na závaží nejsou součástí soupravy
vzpěračská tyč a kotouče nejsou součástí soupravy

 

 
Hodně prodávaný produkt Posilovací lavice Marbo Sport MP-L207 máte možnost najít aktuálně na stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Nyní můžete koupit ještě další výrobky ze zmíněné kategorie za super peníze! Oblíbený výrobce dlouhodobě nabízí vynikající sortiment A tady je důkaz!

Kvalitní výrobek Posilovací lavice Marbo Sport od známého dodavatele Marbo snadno můžete najít tady a teď za extra cenu! V akci za cenu 14 490 Kč.