Posilovací lavice Marbo Sport MP-L209

Profesionální lavice, kolmý sklon, robustní polstrování, atraktivní design, povrch ošetřen proti korozi.. Posilovací lavice Marbo... více informací »
Posilovací lavice Marbo Sport
Značka: Marbo
15 190 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionální lavice, kolmý sklon, robustní polstrování, atraktivní design, povrch ošetřen proti korozi.. Posilovací lavice Marbo...

Profesionální lavice, kolmý sklon, robustní polstrování, atraktivní design, povrch ošetřen proti korozi.. Posilovací lavice Marbo Sport MP-L209 je jako profesionální lavice vybavena vším potřebným. Pevná konstrukce z rámu 80×40 mm s povrchem ošetřeným nátěrem proti korozi je samozřejmostí. Lavice má víceúrovňové držáky na činky, takže se přizpůsobí jakékoliv délce paží. V patě lavice jsou rovněž dvě platformy na stoupnutí pro osobu, která jistí cvičícího. Její téměř kolmý úhel sklonu je nejefektivnější pro rozvoj ramen. Lze používat jak dlouhou vzpěračskou tyč, tak i jednoruční činky. Kvalitní čalounění je nataženo na anatomicky tvarované opěrky, což zaručuje maximální komfort při cvičení. Díky tomu, že posilovací lavice Marbo Sport MP-L209 splňuje normu PN-EN 957-4:2007 všeobecně bezpečnostních požadavků a metod, může být používána v tělocvičnách a veřejných i komerčních zařízeních.

 
Technický popis:

profesionální lavice
kvalitní čalounění
stabilní konstrukce
povrch odolný proti korozi
přídavné stojany na závaží
platforma na stoupnutí
výška: 170 cm
šířka: 174 cm
délka: 110 cm
hmotnost: 70 kg
nosnost: 400 kg
počet poloh sedadla: 4 položky
plocha: 2,90 m2
strukturální profil: 80x40x3 mm
kategorie S (dle normy PN-EN 957-4:2007)
vhodné pro komerční i domácí použití
přídavné stojany na závaží nejsou součástí soupravy

 

 

Praktický hlavní stojan

O bezpečnost se stará rovněž hlavní stojan, který má praktické držáky na činky z 10 mm silného profilu. Vzhledem k tomu, že jsou držáky pod sebou ve třech úrovních, přizpůsobí se dokonale jakékoliv délce paží.

 

 

 

 

 

Platformy na stoupnutí

Dvě velké platformy pro jistící osobu jsou umístěny v patě lavice za hlavou cvičícího. Díky tomu se nikdo nemusí bát, že se zraní. Platformy jsou zároveň v takové výšce, která umožňuje jistící osobě bez potíží zachytit činku.

 

 

 

 

 

 

Přídavné stojany na závaží

Na bocích rámu od hlavního stojanu je z kažé strany jeden přídavný držák na závaží o průměru 50 mm (olympijské kotouče). Ty ušetří jak prostor, tak peníze, protože se nemusí investovat do dalšího stojanu.

 

 

 

 

Stabilní konstrukce

Konstrukce lavice L209 zajišťuje maximální stabilitu díky jeho profilu 80×40 mm se stěnou o síle 3 mm. Tyto parametry zajišťují spolehlivost a životnost.

 

 

 

 

Nastavitelné sedadlo

Bench lavice MP-L207 disponuje čtyřmi úrovněmi nastavení sedadla a dokonale se tak dokáže přizpůsobit jakékoli výšce cvičícího. Nastavení se provádí výrazně červeným kolíkem. Manipulace s lavicí je intuitivní a zvládne ji i laik.

 

 

 

 

 

Tento kvalitní a levný produkt Posilovací lavice Marbo Sport od skvělého a známého výrobce Marbo lze zakoupit bezpečně online za akční cenu. V akci za 15 190 Kč.