Míč na posilování inSPORTline Aerobic Ball 25 cm

Menší cvičební a gymnastický míč, pro posilování i protahování, bezúdržbový.. Aerobic míč (Overball) inSPORTline má... více informací »
Míč na posilování inSPORTline Aerobic Ball
Značka: Insportline
89 Kč99 Kč Sleva -10%
Ověřit dostupnost
Menší cvičební a gymnastický míč, pro posilování i protahování, bezúdržbový.. Aerobic míč (Overball) inSPORTline má...

Menší cvičební a gymnastický míč, pro posilování i protahování, bezúdržbový.. Aerobic míč (Overball) inSPORTline má neuvěřitelně široké možnosti využití. Je vhodný pro posilovaní, protahování, balanční cvičení, aerobic i gymnastiku. Můžete cvičit s plně nafoukaným míčem, ale i s podhuštěným míčem. Aerobic míč inSPORTline nabízí množství variant provedení u jednotlivých cviků, pomůže při procvičování partií, které bychom bez něj protahovali obtížně.Technický popis:

míč na cvičení
nenáročný na údržbu
nosnost: 120 kg
průměr: 25 cm (jedná se o maximální doporučený průměr, pro měkčí míč lze nafouknout i do menšího rozměru)
materiál: PVC
hmotnost: cca 140 g
pumpička není součástí balení
Velmi oblíbený produkt Míč na posilování inSPORTline Aerobic Ball 25 cm získáte jednoduše tu na našich stránkách umístěný v rubrice uncategorized! Nyní koupíte zcela nové kousky z této známé sekce za super cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Podívejte se také na více skvělých produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kus Míč na posilování inSPORTline Aerobic od známé kvalitní značky Insportline snadno najdete již dnes za rozumné peníze. Nyní zakoupíte za 89 Kč.
Další produkty z kategorie Aerobic ball míče