Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus

Spolehlivá ochrana rámu a hlavového složení před potem a vlhkostí.. Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus spolehlivě... více informací »
Ochrana rámu proti potu
Značka: Elite
659 Kč790 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Spolehlivá ochrana rámu a hlavového složení před potem a vlhkostí.. Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus spolehlivě...

Spolehlivá ochrana rámu a hlavového složení před potem a vlhkostí.. Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus spolehlivě zabrání korozi a rezivění rámu vašeho kola. Potah ze savé tkaniny se umístí na horní rám, připevní se mezi sedátko a řídítka a ochrání pohyblivé části před agresivním potem a nečistotami. Je snadno upravitelný pro různé velikosti rámu, proto bude vhodný na horská i silniční kola. Zároveň ho po použití můžete vyprat v pračce, čímž zachováte jeho stálou svěžest. Technický popis: 

potah na rám chránící kolo před potem a vlhkostí
zabraňuje korozi a rezivění 
kompatibilní s silničními i horskými koly 
možnost praní v pračce 
materiál: 100% polyester 
Často hledaný produkt Ochrana rámu proti potu Elite Protec Plus můžete sehnat prostě tu na webu v oblíbené sekci uncategorized. Nyní získáte ještě podobné kousky z této známé rubriky ve výhodné akci. Věhlasná značka pro své zákazníky prodává vysoce kvalitní zboží.

Tento oblíbený výrobek Ochrana rámu proti potu Elite Protec od společnosti s dlouholetou tradicí Elite jednoduše můžete pořídit aktuálně napořád výhodně! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 659 Kč.