Příborový set FERRINO Clip

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž s plastovou rukojetí, výklopné otvíráky, praktické cestovní pouzdro s poutkem..... více informací »
Příborový set FERRINO Clip
Značka: Ferrino
450 Kč
Ověřit dostupnost
Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž s plastovou rukojetí, výklopné otvíráky, praktické cestovní pouzdro s poutkem.....

Odolná nerezová ocel, vidlička, lžíce a nůž s plastovou rukojetí, výklopné otvíráky, praktické cestovní pouzdro s poutkem.. Příborový set FERRINO Clip je vyrobený z odolné nerezové oceli. Jeho součástí je vidlička, lžíce a nůž s pohodlnou plastovou rukojetí. Ve spodní části zároveň najdete výklopné otvíráky. Součástí balení je praktické cestovní pouzdro, které můžete díky poutku kamkoliv zavěsit.Technický popis:

vidlička, lžíce a nůž
plastové rukojeti
praktické cestovní pouzdro s poutkem
výklopné otvíráky
materiál: nerezová ocel 
hmotnost: 130 g
Levný produkt Příborový set FERRINO Clip můžete koupit bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené rubrice uncategorized! Nyní najdete ještě jiné produkty ve zmíněné kategorii za výhodnou cenu! U nás vám nabídneme víc, máme v nabídce také další prověřené kousky od výrobce . Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Designový výrobek Příborový set FERRINO Clip od skvělé a známé značky Ferrino snadno naleznete teď skutečně výhodně. Nyní zakoupíte za 450 Kč.