Přídavné zařízení Inner/Outer Thigh Body-Solid GIOT

Posilovač stehen jako příslušenství pro domácí věže Body-Solid!. Inner/Outer Thigh Body-Solid GIOT je náčiní, se kterým se... více informací »
Přídavné zařízení Inner/Outer Thigh
Značka: Body-solid
21 190 Kč28 990 Kč Sleva -26%
Ověřit dostupnost
Posilovač stehen jako příslušenství pro domácí věže Body-Solid!. Inner/Outer Thigh Body-Solid GIOT je náčiní, se kterým se...

Posilovač stehen jako příslušenství pro domácí věže Body-Solid!. Inner/Outer Thigh Body-Solid GIOT je náčiní, se kterým se vám parádně rozšíří tréninkový repertoár na posilovacích věžích Body-Solid řady Home Gym. Lehká a stabilní konstrukce zajistí pohodlné a bezpečné posilování vnitřní i vnější části stehen! Díky nastavitelným posilovacím ramenům se navíc stroj přizpůsobí každé postavě. Lze upravit i opěrku sedátka. Nic vám tak nebrání vytvarovat si stehna přesně podle svých představ!Technický popis:

stroj pro posilování vnitřní části stehen a lýtek
umožňuje trénovat snožování i roznožování
5 nastavitelných poloh pro posilovací ramena
nastavitelná opěra spodní části zad
kompaktní konstrukce
pro věže řady Body-Solid Home Gym: G2B, G3S, G4I, G5S, G6B, G7.1, G9S a G10B
rozměry: d 140 x š 191 x v 85 cm
hmotnost: 53 kg
Super produkt Přídavné zařízení Inner/Outer Thigh můžete sehnat mimo jiné na stránkách ve známé rubrice uncategorized! Nyní koupíte zcela nové produkty ze zmíněné sekce za rozumné peníze. To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce také další kvalitní produkty od výrobce . Najdete je níže na této stránce. V očích zákazníků populární značka pro své zákazníky dodává špičkové výrobky. Nakupujte, dokud je zboží sladem.

Unikátní a žádaný výrobek Přídavné zařízení Inner/Outer Thigh Body-Solid od známé kvalitní značky Body-solid jednoduše můžete pořídit momentálně na našich stránkách za super peníze! Nyní lze objednat jen za 21 190 Kč.