Moto přilba W-TEC Dualsport Fluo Yellow-Blue XS (53-54)

Motokrosová přilba s atraktivní grafikou, propracovaná ventilace, odnímatelný kšilt.. Moto přilba W-TEC Dualsport je kvalitní... více informací »
Moto přilba W-TEC Dualsport  Fluo
Značka: W-tec
2 990 Kč3 590 Kč Sleva -16%
Ověřit dostupnost
Motokrosová přilba s atraktivní grafikou, propracovaná ventilace, odnímatelný kšilt.. Moto přilba W-TEC Dualsport je kvalitní...

Motokrosová přilba s atraktivní grafikou, propracovaná ventilace, odnímatelný kšilt.. Moto přilba W-TEC Dualsport je kvalitní helma, která je určena převážně pro motokros, enduro nebo čtyřkolky. Hlavními přednostmi této přilby je kvalitní zpracování jednotlivých částí, přímočarý design, atraktivní barevné zpracování a vysoký bezpečnostní standard splňující evropskou homologaci ECE R-22.05. Má také snadno odnímatelné polstrování a odnímatelný kšilt. Bradová část je opatřena ventilačním otvorem a vnitřní oblast je vystlána robustním a současně velmi komfortním, anti-alergenním polstrováním. Při jízdě proti ostrému slunci přijde vhod sluneční clona snadno ovladatelná z boční strany přilby. Díky atraktivnímu a funkčnímu designu, kvalitnímu zpracování a vysokému bezpečnostnímu standardu je přilba na motorku W-TEC Dualsport vyhledávaným motocyklovým vybavením.Technický popis:

kvalitní a odolné materiály
atraktivní grafika
přilba splňuje evropskou homologaci ECE R-22.05
odnímatelné polstrování s možností praní
odnímatelný kšilt
polstrování s anti-alergenní ochranou
vnitřní sluneční clona s ovládáním na boku přilby
barvy odolné proti UV záření
materiál skořepiny: ABS
hmotnost: 1550 g
vhodné pro motokros, enduro, čtyřkolky Hodně oblíbený produkt Moto přilba W-TEC Dualsport Fluo Yellow-Blue máte možnost získat pohodlně tady a teď na našem webu ve známé sekci uncategorized! Vyhledejte si ještě jiné zboží ze zmíněné sekce za parádní cenu! Přichystali jsme toho pro vás více, podívejte se také na více skvělých produktů značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže. Známý výrobce má top sortiment. A to je teprve začátek!

Vysoce kvalitní výrobek Moto přilba W-TEC Dualsport od společnosti s výborným jménem W-tec můžete pořídit aktuálně na webu za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 2 990 Kč.