Kartuše Primus Winter Gas 230 g

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu je speciálně určená pro zimní... více informací »
Kartuše Primus Winter Gas
Značka: Primus
279 Kč
Ověřit dostupnost
Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu je speciálně určená pro zimní...

Kartuše lehké konstrukce kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na trhu je speciálně určená pro zimní období.. Kartuše Primus Winter Gas 230 g od světoznámé švédské značky Primus disponuje výbornou kvalitou a velkou odolností. Všichni outdooroví nadšenci jistě ví, že čím nižší je venkovní teplota, tím nižší je výkon vařiče. To však neplatí pro speciální edici Winter Gas, která skvěle funguje i v zimním období. Stěžejní inovace v podobě vysoce savého papíru uvnitř kartuše udržuje vyšší tlak. Speciální vrstva Vapour Mesh zvyšuje povrch, na kterém se kapalné palivo odpařuje do plynového stavu. Zvýšená plocha činí tento přechod skupenství rychlejší. Ve srovnání s běžnými kartušemi se výrazně usnadní vaření v extrémních podmínkách. Kartuše je díky standardizovanému závitu kompatibilní s většinou vařičů a svítidel dostupných na českém trhu. Výborně pracuje ve vysoce mrazivých teplotách až do -22 ºC. Jistě oceníte také lehkou snadno přenositelnou konstrukci do každého batohu. Přijde vhod zejména při vícedenních výšlapech a výletech do přírody. Technický popis: 

variabilní kartuše pro vařiče a svítidla 
vhodná do extrémních podmínek 
výborný a stabilní výkon i za nepříznivého počasí
vrstva savého papíru Vapour Mesh zvyšuje tlak
napojení na standardizovaný závit 
kompatibilní s většinou dostupných vařičů
redukce doby vaření
ideální využití během zimy 
použití: až do -22 °C
složení: 70% butan, 25% propan, 5% isobutan
čistá hmotnost plynu: 230 g
celková hmotnost kartuše: 390 g
rozměry: 10,8 x 8,5 mm 
Tento designový produkt můžete koupit pohodlně tu na webu ve známé kategorii uncategorized. Nyní pořídíte další produkty ze zmíněné sekce za výhodnou cenu! U zákazníků oblíbená značka dlouhodobě vyrábí skvělé zboží.

Unikátní a žádaný kus Kartuše Primus Winter Gas 230 od spolehlivé značky Primus jednoduše můžete získat teď za rozumné peníze! Akční ceny již od 279 Kč.