Přístřešek pro hamaku ENO ProFly Sil Lichen

Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, impregnace silikonem pro nižší hmotnost a lepší vlastnosti,... více informací »
Přístřešek pro hamaku ENO ProFly Sil
Značka: Eno
2 780 Kč2 990 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, impregnace silikonem pro nižší hmotnost a lepší vlastnosti,...

Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, impregnace silikonem pro nižší hmotnost a lepší vlastnosti, snadná a rychlá příprava, využití s hamakou i samostatně.. Přístřešek pro hamaku ENO ProFly Sil ochrání vás i vaše věci před deštěm. Využít jej můžete samostatně i v kombinaci s hamakou. Ať už tedy chcete pod přístřeškem přečkat přeháňku nebo strávit celou noc, máte možnost. Příprava přístřešku je díky speciálnímu vypínacímu mechanismu velmi snadná a rychlá. Nylonový materiál s PU zátěrem a silikonovou impregnací si poradí i s pořádným lijákem. I přes své rozměry přístřešek váží pouze 510 gramů a ve svém obalu v batohu zabere minimum místa. Nenechte se deštěm překvapit a pořiďte si přístřešek ENO ProFly Sil.Technický popis:

nepromokavý přístřešek
ochrana před deštěm i ostrým sluncem
vhodný k hamace i pro samostatné využití
jednoduchá a rychlá stavba
speciální vypínací systém
6 vypínacích bodů
včetně transportního obalu
materiál tkaniny: 30D Nylon s PU zátěrem, impregnace silikonem
rozměry: 320 x 190 cm
délka šňůr: 230 cm
přepravní rozměry: 17,8 x 8,9 cm
hmotnost: 510 g

Zcela unikátní výrobek Přístřešek pro hamaku ENO ProFly Sil od značky s dlouholetou historií Eno snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní napořád výhodně. Teď v akci 2 780 Kč.