Balení senzoru SDU na vidlici pro elektronické Helite airbagy

Ochrana již od 0 km/h a maximální rychlost detekce. Plně autonomní. Není nutný motor v chodu.. Hlavním přínosem senzoru SDU na... více informací »
Balení senzoru SDU na
Značka: Helite
3 090 Kč
Ověřit dostupnost
Ochrana již od 0 km/h a maximální rychlost detekce. Plně autonomní. Není nutný motor v chodu.. Hlavním přínosem senzoru SDU na...

Ochrana již od 0 km/h a maximální rychlost detekce. Plně autonomní. Není nutný motor v chodu.. Hlavním přínosem senzoru SDU na vidlici je ochrana již od 0 km/h a zrychlení detekce – příkladem je situace, kdy se motorkář zastaví na křižovatce, a při čekání na „zelenou“ dojde k nehodě. Senzor vyšle signál řídící jednotce ve vestě a ta se aktivuje. Vesta se senzorem tak funguje za všech situací. Dokonce není nutný motor v chodu. Přídavný senzor je tak ideální pro motocykly/skůtry se systémem START/STOP systémem či elektromotocykly.

Senzor je plně autonomní, baterie není dobíjecí. Garantovaná výdrž je 5 let. Senzor na vidlici je doplňkový. Vesty e-Turtle fungují nezávisle i bez něho. U závodní vesty e-GP Air dokonce postrádá svůj význam – není tak doporučován pro použití na závodních okruzích.

Helite potvrzuje detekční čas mezi 31 a 60 ms při rychlosti 35 km/h, která pokrývá 85% nehod. Testy značka Helite prováděla ve spolupráci s UTAC, francouzskou technickou unií pro automobily, motocykly a jízdní kola.

Zkouška při čelním nárazu:

detekce senzoru vidlice: 31 ms
detekce CDU ve vestě: 62 ms Ve slevě produkt Balení senzoru SDU na vidlici pro elektronické Helite airbagy je k dostání jednoduše tady na našich stránkách v oblíbené sekci uncategorized! Nyní můžete koupit jiné produkty z této známé rubriky za nejnižší cenu. U nás nabízíme více, u nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky . Najdete je níže na této stránce. Věhlasný dodavatel má k dispozici špičkové zboží. A to je teprve začátek.

Oblíbený a kvalitní výrobek Balení senzoru SDU na vidlici od výrobce se skvělou pověstí Helite lze získat právě teď u nás opravdu výhodně. Cenově vychází na 3 090 Kč.