Přístřešek pro hamaku ENO ProFly XL Grey

Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, snadná a rychlá příprava, využití s hamakou i samostatně,... více informací »
Přístřešek pro hamaku ENO ProFly XL
Značka: Eno
1 849 Kč2 390 Kč Sleva -22%
Ověřit dostupnost
Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, snadná a rychlá příprava, využití s hamakou i samostatně,...

Nepromokavý přístřešek pro ochranu před deštěm i ostrým sluncem, snadná a rychlá příprava, využití s hamakou i samostatně, minimální přepravní rozměry a hmotnost.. Přístřešek pro hamaku ENO ProFly XL ochrání vás i vaše věci před deštěm. Využít jej můžete samostatně i v kombinaci s hamakou. Ať už tedy chcete pod přístřeškem přečkat přeháňku nebo strávit celou noc, máte možnost. Příprava přístřešku je díky speciálnímu vypínacímu mechanismu velmi snadná a rychlá. Nylonový materiál s PU zátěrem a voděodolné švy si poradí i s pořádným lijákem. I přes své rozměry přístřešek váží pouze 936 gramů a ve svém obalu v batohu zabere minimum místa. Nenechte se deštěm překvapit a pořiďte si přístřešek ENO ProFly XL.Technický popis:

nepromokavý přístřešek
ochrana před deštěm i ostrým sluncem
vhodný k hamace i pro samostatné využití
jednoduchá a rychlá stavba
speciální vypínací systém
6 vypínacích bodů
včetně transportního obalu
materiál tkaniny: 210D Ripstop Nylon s PU zátěrem
rozměry: 400 x 280 cm
přepravní rozměry: 23 x 12,7 cm
hmotnost: 936 g
Levný produkt Přístřešek pro hamaku ENO ProFly XL lze koupit teď tady a teď na našem webu zařazený v rubrice uncategorized. Nyní získáte kvalitní výrobky z této oblíbené rubriky za internetové ceny!

Výjimečný a žádaný produkt Přístřešek pro hamaku ENO od značky se zárukou kvality Eno získáte zrovna ve slevě! Ve skvělé akci za 1 849 Kč.