Skládací stůl FERRINO pro 2 osoby

Stabilní ocelová konstrukce, snadné a rychlé složení bez montáže, minimální přepravní a skladovací nároky.. Skládací stůl... více informací »
Skládací stůl FERRINO pro
Značka: Ferrino
999 Kč1 590 Kč Sleva -37%
Ověřit dostupnost
Stabilní ocelová konstrukce, snadné a rychlé složení bez montáže, minimální přepravní a skladovací nároky.. Skládací stůl...

Stabilní ocelová konstrukce, snadné a rychlé složení bez montáže, minimální přepravní a skladovací nároky.. Skládací stůl FERRINO pro 2 osoby je velmi skladný a pevný stůl s jednoduchou konstrukcí, která nevyžaduje žádnou montáž. Ve složeném stavu zabere minimum místa, na výšku měří pouze 5 cm. Bez problémů se tak vejde třeba na dno zavazadlového prostoru. Pro snadný přenos disponuje madlem. Ocelová konstrukce a MDF deska zajišťuje dlouhou životnost a nosnost až 30 kg. Skládací stůl FERRINO pro 2 osoby je ideální pro kempování nebo na zahradu.Technický popis:

velmi stabilní
rychlá a snadná manipulce
bez nutnosti montáže
rozměry: 92 x 60 x 70 cm
rozměry ve složeném stavu: 92 x 60 x 5 cm
materiál: ocel (průměr 16 mm), MDF deska
hmotnost: 3,7 kg
nosnost: 30 kg Exkluzivní produkt Skládací stůl FERRINO pro 2 osoby máte možnost koupit bezstarostně tady na stránkách zařazený v sekci uncategorized! Najděte si zlevněné výrobky ve zmiňované sekci za výhodnou cenu. Náš sortiment je ale široký, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé kousky značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka dlouhodobě poskytuje skvělý sortiment.

Tento žádaný produkt Skládací stůl FERRINO pro 2 od výrobce se zárukou kvality Ferrino snadno získáte v naší internetové nabídce za super cenu! Právě nyní za 999 Kč.