Fólie na hledí Pinlock 70 pro přilby Cassida Tour

Fólie zamezující zamlžování plexiskla, instalace mezi piny na vnitřní části hledí, silikonový těsnící okraj.. Pinlock 70 je... více informací »
Fólie na hledí Pinlock 70 pro přilby Cassida
Značka: Cassida
789 Kč
Ověřit dostupnost
Fólie zamezující zamlžování plexiskla, instalace mezi piny na vnitřní části hledí, silikonový těsnící okraj.. Pinlock 70 je...

Fólie zamezující zamlžování plexiskla, instalace mezi piny na vnitřní části hledí, silikonový těsnící okraj.. Pinlock 70 je fólie zabraňující zamlžování plexiskla – instaluje se mezi dva předpřipravené úchytné piny na vnitřní straně plexi. Je to tedy s nadsázkou jakási druhá vrstva plexiskla. Díky této fólii a jejímu silikonovému těsnění se mezi zmiňované vrstvy nedostane vlhkost z vydechovaného vzduchu, a tak v kontaktu se studeným plexisklem z vnější strany nemá co kondenzovat.Technický popis:

zamezuje zamlžování plexiskla
instalace mezi piny na vnitřní části hledí
silikonový těsnící okraj
vhodné pro přilbu Cassida Tour Žádaný produkt Fólie na hledí Pinlock 70 pro přilby Cassida Tour máte možnost získat již dnes tu na našich stránkách zařazený v kategorii uncategorized! Nyní pořídíte ještě jiné kousky z této rubriky za zcela nejnižší cenu! Náš sortiment je široký, u nás totiž najdete více skvělých produktů od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Tento výrobce vám může nabídnout top výrobky.

Povedený produkt Fólie na hledí Pinlock 70 pro od našeho výrobce Cassida získáte právě teď u nás napořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 789 Kč.