Sisalový terč Harrows Pro Matchplay Board

Sisálový terč pro profesionální použití s žiletkovým výpletem! Šipky se od něj neodrážejí a výplet se navíc dá otočit,... více informací »
Sisalový terč Harrows Pro
Značka: Harrows
2 199 Kč
Ověřit dostupnost
Sisálový terč pro profesionální použití s žiletkovým výpletem! Šipky se od něj neodrážejí a výplet se navíc dá otočit,...

Sisálový terč pro profesionální použití s žiletkovým výpletem! Šipky se od něj neodrážejí a výplet se navíc dá otočit, aby se více frekventované sekce víc neopotřebovávaly.. Harrows Pro Matchplay Board přináší vyšší level při hraní šipek! Díky žiletkovým drátům se šipky od drátu neodrazí, ale sklouznou po hraně do terče. Sisalová deska se vyznačuje vysokou hustotou vlákna a po každém vpichu se zacelí. Abyste si terč mohli užít co nejdéle, lze s drátovým výpletem pohybovat a měnit tak nejvíce namáhaná místa. V balení také samozřejmě najdete i držák pro upevnění terče ke zdi. Tento terč je vyroben tak, aby vyhovoval mezinárodním specifikacím a používá se proto na turnajích britského okruhu Rileys Dart Zones.Technický popis:

značkový sisalový terč vhodný pro profesionální turnaje
vysoká hustota vlákna pro co nejlepší uchycení šipky v terči
žiletkový profil drátu
výplet lze otáčet a měnit tak nejvíce frekventovaná místa
žádná dodatečná uchycení kovové kostry
vysoce odolný materiál
testován na okruhu britských turnajů Rileys Dart Zones
odpovídá mezinárodním standardům
držák na zeď součást balení
průměr terče: 35 cm
tvar drátů: kulatý
materiál: sisal
Oblíbený a kvalitní kus Sisalový terč Harrows Pro Matchplay Board získáte také tady a teď na našich stránkách ve známé rubrice uncategorized. Získejte unikátní zboží z této známé kategorie za super ceny! Tato značka vám představuje skvělé produkty. Udělejte si radost. Možná ale hledáte něco jiného, nebojte, máme toho více! Mrkněte také na další prověřené zboží značky . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento skvělý výrobek Sisalový terč Harrows Pro Matchplay od dodavatele s dobrým jménem Harrows jednoduše můžete sehnat online za nejnižší cenu! Za bezkonkureční cenu 2 199 Kč.