Deodorant do bot Bennon Profi Deo Shoe 150 ml

Eliminuje pachy a šíření mikroorganismů v botách, funguje i preventivně, obsahuje nanočástice stříbra a oxidu křemičitého pro... více informací »
Deodorant do bot Bennon Profi Deo Shoe
Značka: S100
189 Kč
Ověřit dostupnost
Eliminuje pachy a šíření mikroorganismů v botách, funguje i preventivně, obsahuje nanočástice stříbra a oxidu křemičitého pro...

Eliminuje pachy a šíření mikroorganismů v botách, funguje i preventivně, obsahuje nanočástice stříbra a oxidu křemičitého pro vysoký účinek.. Zapáchající boty nejsou nic, s čím by si dnešní věda neporadila. Je proto úplně zbytečné, aby se z vaší obuvi linula nelibá vůně, když se tento problém dá jednoduše řešit. Jedním ze spolehlivých způsobů je třeba deodorant proti zápachu obuvi Bennon Profi Deo Shoe. Nejen, že vás sprej do bot Bennon Profi Deo Shoe zbaví zápachu, ale funguje i preventivně, takže zajistí, aby žádný zápach nevznikal.

Oproti laciným sprejům navíc funguje podstatně déle. To je možné díky kombinaci prvků, které deodorant Bennon Profi Deo Shoe využívá. Těmi jsou stříbro a oxid křemičitý. Zatímco oxid křemičitý zápachy absorbuje, stříbro brání množení mikroorganismů, které jej způsobují.
Technický popis:

sprej s rozprašovačem
eliminuje pachy
funguje i preventivně
obsahuje nanočástice stříbra a oxidu křemičitého
objem: 150 ml

Zcela unikátní výrobek Deodorant do bot Bennon originál od výrobce S100 jde nakoupit momentálně na našich stránkách za akční cenu. Aktuálně v akci od 189 Kč.