Dvouřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack II

Stojan na jednoruční činky, ze dvou polic, pro domácí, hotelové či klubové využití, robustní konstrukce.. Dvouřadý stojan na... více informací »
Dvouřadý stojan na jednoruční činky
Značka: Insportline
7 290 Kč8 390 Kč Sleva -13%
Ověřit dostupnost
Stojan na jednoruční činky, ze dvou polic, pro domácí, hotelové či klubové využití, robustní konstrukce.. Dvouřadý stojan na...

Stojan na jednoruční činky, ze dvou polic, pro domácí, hotelové či klubové využití, robustní konstrukce.. Dvouřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack II je určen pro ukládání jednoručních nakládacích činek. Robustní a odolná konstrukce s nakloněnými policemi je velmi stabilní. Stojan se skládá ze 2 vysokozátěžových polic, kde každá police je navržena tak, aby byla manipulace s činkami maximálně pohodlná. Dvouřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack II je doporučován pro domácí, hotelová či klubová fitcentra.Technický popis:

robustní konstrukce
2 vysokozátěžové police
nakloněné police ve tvaru M pro snadnou manipulaci s činkami
určené pro jednoruční činky s minimální délkou úchopu 13 cm
materiál: ocel
tloušťka rámu: 8 cm x 4 cm
tloušťka polic: 0,3 cm
šířka polic: 22 cm
rozměr: výška 82 cm x délka 120 cm x šířka 48 cm
hmotnost: 20 kg
maximální nosnost: 400 kg
vhodné pro domácí, hotelové či klubové využití Tento kvalitní a žádaný produkt Dvouřadý stojan na jednoruční činky inSPORTline Profirack II najdete teď tady u nás ve známé kategorii uncategorized. Pořiďte si ostatní produkty ve zmíněné kategorii za super cenu! U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další produkty od dodavatele . Najdete je níže na této stránce.

Unikátní a oblíbený kousek Dvouřadý stojan na jednoruční činky od společnosti Insportline jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách v akci. Teď za akční cenu 7 290 Kč.