Impregnace stanů Fabsil Universal Protector + UV 1 l

Prostředek na silikonové bázi, vhodný pro všechny typy látek, rychleschnoucí, ochrana před UV.. Nic nezkazí náladu víc než... více informací »
Impregnace stanů Fabsil Universal Protector + UV 1
Značka: Fabsil
529 Kč569 Kč Sleva -7%
Ověřit dostupnost
Prostředek na silikonové bázi, vhodný pro všechny typy látek, rychleschnoucí, ochrana před UV.. Nic nezkazí náladu víc než...

Prostředek na silikonové bázi, vhodný pro všechny typy látek, rychleschnoucí, ochrana před UV.. Nic nezkazí náladu víc než mokrý stan. Pokud chcete těmto nemilým překvapením předcházet, univerzální impregnace Fabsil je tu pro vás! Má velmi široké využití – upotřebíte ji totiž na jakýkoliv outdoorový materiál, navíc se s ní velmi jednoduše pracuje – lze nastříkat či natřít dle vašich preferencí a velikosti tkaniny.

Fabsil Universal Protector je tekutý prostředek na silikonové bázi, který impregnuje a zároveň chrání před UV zářením stany, batohy nebo jakékoliv tkaniny větších rozměrů. Je rychleschnoucí, bezbarvý a bez zápachu, což patří mezi jeho přednosti. 1 litr pokryje až 18 m² nylonu, 7,5 m² lehké látky a 5 m² látky střední váhy.Technický popis:

prostředek vhodný pro všechny typy látek
ochrana před UV
hydroizolační úprava na bázi silikonu
lze využít především na stany, dále i slunečníky, přístřešky, zahradní židle a další produkty z textilií
rychleschnoucí
bezbarvý
bez zápachu
objem: 1 litr Tento nejprodávanější kus Impregnace stanů Fabsil Universal Protector + UV 1 l máte možnost sehnat právě teď tady na našem webu zařazený v sekci příslušenství ke stanům! Nyní pořídíte podobné produkty z této populární sekce v bezva akci!

Ve slevě kus Impregnace stanů Fabsil Universal od naší známé značky Fabsil jednoduše můžete sehnat tady a teď právě za výhodnou cenu. Levně za 529 Kč.