Náramek proti klíšťatům Trixline Ticks zelená

Silikonový náramek, ochranný repelentní prostředek proti klíšťatům, přírodní olej z eukalyptu.. Náramek proti klíšťatům... více informací »
Náramek proti klíšťatům Trixline Ticks
Značka: Trixline
79 Kč
Ověřit dostupnost
Silikonový náramek, ochranný repelentní prostředek proti klíšťatům, přírodní olej z eukalyptu.. Náramek proti klíšťatům...

Silikonový náramek, ochranný repelentní prostředek proti klíšťatům, přírodní olej z eukalyptu.. Náramek proti klíšťatům Ticks je vysoce a dlouhodobě učinný ochranný repelentní prostředek na odpuzování klíšťat. Náramek má vůni eukalyptu (je napuštěný olejem z této rostliny) a obsahuje složky, které odpuzují klíšťata. Náramek z barevného silikonu je voděodolný a pružný. Lze jej alternativně použít i jako gumičku do vlasů. Vydrží až 250 hodin po otevření a je možné jej opakovaně vrátit zpět do uzavíratelného obalu.Technický popis:

odpuzovač klíšťat
ochranný repelentní prostředek
napuštěn přírodním olejem z eukalyptu
voděodolný a pružný materiál
v uzavíratelném obalu
vydrží až 250 hodin po otevření
možnost použití jako gumičky do vlasů
materiál: barevný silikon 
není vhodné pro děti do 3 let a pro alergikyKvalitní produkt Náramek proti klíšťatům Trixline Ticks zelená dostanete teď na našem webu umístěný v kategorii uncategorized! Prozkoumejte ještě jiné produkty ze zmíněné sekce za zcela nejnižší cenu! U nás vám nabízíme více, u nás totiž najdete další zboží od dodavatele . Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní výrobek Náramek proti klíšťatům Trixline od známého výrobce Trixline snadno získáte online pořád výhodně. Zrovna nyní za cenu 79 Kč.