Posilovač prsních svalů Body-Solid Pec Dec GPM65

Profesionální stroj pro posilování prsních svalů, paží a zad, nastavitelná zátěž, dobře vyvážený, poholdné... více informací »
Posilovač prsních svalů Body-Solid
Značka: Body-solid
14 490 Kč14 690 Kč Sleva -1%
Ověřit dostupnost
Profesionální stroj pro posilování prsních svalů, paží a zad, nastavitelná zátěž, dobře vyvážený, poholdné...

Profesionální stroj pro posilování prsních svalů, paží a zad, nastavitelná zátěž, dobře vyvážený, poholdné polstrování.. Posilovač prsních svalů Body-Solid Pec Dec GPM65 je skvěle vyvážený stroj pro rozpažování, který poskytuje naprostou volnost pohybu. S párem posilovacích ramen s nastavitelnou zátěží lze totiž manipulovat nezávisle na sobě a vy tak máte možnost zaměřit se na trénink pouze s jednou paží. Posilovat můžete ve dvou polohách, klasicky (Peck Deck Fly) i v obrácené poloze (Reverse Fly). Velice dobře tak posílíte hrudník, záda i ramena. Stroj byl vyvinut pro optimální tvarování prsních a zadních deltových svalů. Polstrování sedadla a zádové opěrky je vyrobeno z extra husté DuraFirm pěny, která se přizpůsobí tvaru vašeho těla. Díky vysoké nosnosti a nízko položenému těžišti je velice dobře vyvážený a vhodný pro intenzivní cvičení. Posilovač prsních svalů Body-Solid Pec Dec GPM65 je vhodný pro domácí použití i jako výbava profesionální posilovny.Technický popis:

kvalitní extra pevná DuraFirmTM vycpávka
odolný ocelový rám
trny na zátěžové kotouče 25 mm (lze dokoupit adaptér na 50 mm) s délkou 18,25 cm
nastavitelná velikost bude vyhovovat všem uživatelům
posilovací ramena lez použít zároveň i jednotlivě
rozměry po sestavení: délka 81 x šířka 71 x výška 165 cm
hmotnost: 41,28 kg
maximální hmotnost závaží: 90 kg
vhodné pro domácí i komerční využití

Dodává se bez závaží.Tento designový produkt Posilovač prsních svalů Body-Solid Pec Dec je k dispozici pohodlně tady u nás ve známé rubrice uncategorized! Připravili jsme zcela nové produkty ze zmíněné sekce za super cenu! U nás nabízíme více, u nás najdete další kvalitní zboží od dodavatele . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Výjimečný kousek Posilovač prsních svalů Body-Solid Pec od známého předního výrobce Body-solid snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách za extra cenu. Právě nyní za 14 490 Kč.