Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 16kg

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná... více informací »
Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU
Značka: Insportline
1 590 Kč1 790 Kč Sleva -11%
Ověřit dostupnost
Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná...

Kvalitní odolný a moderně zpracovaný ketlebel vhodný pro posilovny, workoutové hřiště i pro domácí využití.. Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU 16kg bezpochyby patří k nejlepším pomůckám pro komplexní procvičení celého těla. Cvičení s ketlebelem je založeno na přirozených pohybech těla, které rozvíjí sílu, zlepšují flexibilitu a mobilitu. Oproti izolovaným cvikům zapojíte najednou více svalových skupin a docílíte tak požadovaných úspěchů při redukci váhy, zlepšení funkční síly, koordinace pohybu nebo výbušnosti. 

Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU je moderně zpracovaný ketlebel s polyuretanovou povrchovou úpravou, která je odolná vůči potu a opotřebení. Na první pohled vás činka zaujme svým futuristickým designem s krystalovými liniemi. Chromované a ergonomicky tvarované madlo zajistí velmi komfortní úchop s dostatečným prostorem i pro obouruční uchycení. Spodní plochá strana ketlebelu, zaručuje pohodlné a stabilní odložení. Také určitě oceníte výrazné značení váhy v kilogramech a librách na těle činky.  Ketlebel je vhodný do všech posiloven, workoutových hřišť i pro domácí využití.Technický popis:

kvalitní ketlebel činka značky inSPORTline
moderní futuristický design s krystalovými liniemi
pogumovaný povrch odolný proti opotřebení
chromovaná rukojeť
označení hmotnosti na těle činky
ergonomická rukojeť i pro obouruční uchopení
široká seříznutá plocha usnadňuje odložení a tvoří stabilní základ
materiál: ocel
povrchová úprava: chrom / polyuretan
hmotnost: 16 kg
průměr úchopu: 3 cm
garantovaná přesnost váhy
vhodné pro posílení všech svalových skupin
cena za jeden kus Nejprodávanější produkt Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU máte možnost najít přímo na webu umístěný v rubrice uncategorized! Podívejte se na zlevněné produkty z této populární kategorie za výprodejovou cenu.

Super výrobek Pogumovaná činka inSPORTline Ketlebel PU od oblíbené značky se zárukou kvality Insportline je dostupný na našich stránkách nyní za výhodnou cenu. Nyní pořídíte za super cenu 1 590 Kč.