Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100kg s boxerskými rukavicem

Cenově zvýhodněný set boxovacího pytle s možností doplnění až do 100 kg a boxerských rukavic pro začátečníky i pokročilé..... více informací »
Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100kg s boxerskými
Značka: Insportline
3 590 Kč4 180 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Cenově zvýhodněný set boxovacího pytle s možností doplnění až do 100 kg a boxerských rukavic pro začátečníky i pokročilé.....

Cenově zvýhodněný set boxovacího pytle s možností doplnění až do 100 kg a boxerských rukavic pro začátečníky i pokročilé.. S touto cenově zvýhodněnou sadou boxovacího pytle a rukavic inSPORTline budete kompletně vybaveni a připraveni na intenzivní tréninky. 

Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100 kg je navržen pro nácvik účinné úderové techniky, techniky kopu, ale i pro nácvik správného držení těla. Boxovací pytel, který je vysoký 150 cm, je vyroben z kvalitního PVC materiálu. Boxovací pytel lze snadno naplnit a to od základních 50 kg až do 100 kg. Přídavný plnící materiál (není součástí) se umístí do přiloženého polyesterového vaku a ten se následně vloží do dutého tubusu uvnitř pytle. Tento prostor je implementován tak, aby jeho přítomnost nebyla při tréninku znát – pytel disponuje homogenní tvrdostí po celé své ploše. Boxovací pytel inSPORTline 50-100 kg je vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Součástí pytle je i chromový řetěz, který slouží k zavěšení boxovacího pytle.

Boxerské rukavice inSPORTline Creedo jsou kvalitní rukavice vhodné pro začátečníky, mírně pokročilé i pro všechna odvětví kondičních kontaktních sportů. Rukavice jsou vyrobeny ze syntetické kůže doplněné upínáním na suchý zip. Větrací otvory na dlani zaručují optimální větrání a redukují teplotu v rukavici, díky čemuž nedochází k pocení rukou. Rukavice mají dlouholetou životnost a jsou velmi nenáročné na údržbu. Díky těmto výborným vlastnostem jsou boxerské rukavice inSPORTline Creedo velmi vyhledávané. Velikost boxerských rukavic se udává v uncích neboli oz. Jedná se o jednotku hmotnosti, kdy 1 oz = 28,35 g. Nejčastěji prodávané rukavice jsou o váze (velikosti) 10 oz. Tato velikost je předepsána na soutěže a zápasy. Na tréninky však doporučujeme velikosti 12 oz.Technický popis boxovacího pytle:

kvalitní plnící boxovací pytel
homogenní tvrdost po celé ploše a dokonalá absorpce úderu
chromovaný řetěz a polyesterový vak na dodatečnou výplň součástí balení
vnitřní dutý tubus pro vložení dodatečné výplně
standardní hmotnost: 50 kg 
maximální doplnění: do 100 kg
vnější materiál: syntetická kůže
materiál výplně: textilní řezanka a kombinace dalších materiálů
možnost doplňující výplně (není součástí balení): kožená/textilní řezanka, suchý písek, pro maximální doplnění hmotnosti – kovové třísky (špony)
průměr boxovacího pytle: 33 cm
výška boxovacího pytle: 150 cm
vhodné pro nácvik úderů či správného postoje
pytel je předvyplněný na 50 kg
určené pro domácí využití

 

Technický popis rukavic:

povrch ze speciální odolné syntetické kůže
široká manžeta
zapínáním na suchý zip
větrací otvory v dlani
zabraňují nadměrnému pocení rukou Hodně žádaný produkt Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100kg jde koupit aktuálně tu na webu ve známé sekci uncategorized! Nyní si můžete vybrat parádní kousky z této populární rubriky z pohodlí domova! To není všechno, u nás vám nabídneme víc. U nás totiž najdete další vybrané produkty od dodavatele . Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka má k dispozici velmi kvalitní sortiment. A tady je důkaz!

Tento levný produkt Plnící boxovací pytel inSPORTline 50-100kg s boxerskými od populární značky Insportline je k dispozici teď za super peníze. Akční cena 3 590 Kč.