Dětský boxovací pytel SportKO MP6 29×75 cm černá

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, popruhy s kovovým očkem pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí... více informací »
Dětský boxovací pytel SportKO MP6 29x75 cm
Značka: Sportko
1 189 Kč
Ověřit dostupnost
Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, popruhy s kovovým očkem pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí...

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 12 kg, popruhy s kovovým očkem pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí využití.. Dětský boxovací pytel SportKO MP6 29×75 cm je ideální volbou pro začínající boxery. S jeho rozměry a hmotností 12 kg si děti snadno poradí, a skvěle tak poslouží pro základní nácvik techniky úderů a správného držení těla. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Díky popruhům s kovovým očkem pytel zavěsíte kamkoliv.Technický popis

kvalitní boxovací pytel pro děti
pevné popruhy s kovovým očkem pro zavěšení
pro nácvik techniky úderů a držení těla
vhodný pro malé začínající boxery
výška: 75 cm
průměr: 29 cm
hmotnost: 12 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: EVA pěna, piliny
vhodný pro domácí použití Tento kvalitní produkt Dětský boxovací pytel SportKO MP6 29×75 cm lze koupit právě zde tu na webu v sekci uncategorized. Najděte si jiné zboží z této oblíbené rubriky za parádní cenu. Přední značka vás obohatí o vynikající sortiment Nové kousky každý den. Náš sortiment je ale široký, prozkoumejte u nás taky další zboží od výrobce . Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Dětský boxovací pytel SportKO MP6 od výrobce Sportko pohodlně dostanete v aktuální nabídce pořád výhodně! Výhodně za 1 189 Kč.