Boxovací pytel inSPORTline Robkin 150×35 cm černo-bílá

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 40 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný... více informací »
Boxovací pytel inSPORTline Robkin 150x35 cm
Značka: Insportline
3 990 Kč4 690 Kč Sleva -14%
Ověřit dostupnost
Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 40 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný...

Kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže. Hmotnost 40 kg, potisk s terči pro přesné údery. Řetězy součástí balení, vhodný pro domácí použití.. Boxovací pytel inSPORTline Robkin 150×35 cm je kvalitní boxovací pytel vhodný i pro ty nejnáročnější uživatele. Plášť je vyroben z odolné syntetické kůže s potisky terčů, díky kterým docílíte přesnějších úderů a váš trénink tak získá nový rozměr. Pytel je vysoce odolný a bez potíží si poradí i s tvrdými ranami a kopy. Vyplněn je směsí řezaných textilií a kůží (řezanka) o hmotnosti 40 kg. 

Pokud hledáte spolehlivého pomocníka k vylepšení svých úderů a kopů, tento pytel je ideální volbou. Vhodný je zejména pro domácí použití.Technický popis

vysoce kvalitní boxovací pytel ze syntetické kůže
řetězy pro uchycení do stropu součástí balení

možnost nácviků všech druhů úderů a kopů
potisk terčů pro přesné zásahy
vhodný i pro pokročilé boxery
výška: 150 cm
průměr: 35 cm
hmotnost: 40 kg
materiál pláště: syntetická kůže
materiál výplně: směs řezaných textilií a kůží (řezanka)
vhodný pro domácí použitíLevný produkt je dostupný právě nyní tady a teď na našem webu zařazený v kategorii uncategorized. Nyní můžete najít podobné kusy ve zmiňované kategorii v akci! Věhlasný výrobce vám nabízí velmi kvalitní zboží Oblíbené kousky se u nás dlouho neohřejí. Tím ale však naše nabídka nekončí, naše nabídka je široká! Podívejte se taky na další kvalitní produkty značky . Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Unikátní a oblíbený kus Boxovací pytel inSPORTline Robkin 150x35 cm od značky s tradicí a dobrou pověstí Insportline máte možnost sehnat na našich stránkách trvale výhodně. V akci za 3 990 Kč.