Dětský boxovací pytel SportKO MP8 24×70 cm červeno-žlutá

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 8 kg, poutko pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí využití..... více informací »
Dětský boxovací pytel SportKO MP8
Značka: Sportko
799 Kč
Ověřit dostupnost
Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 8 kg, poutko pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí využití.....

Dětský závěsný tréninkový boxovací pytel, hmotnost 8 kg, poutko pro zavěšení, odolný plášť, pro domácí využití.. Dětský boxovací pytel SportKO MP8 24×70 cm je ideální volbou pro malé začínající boxery. S jeho rozměry a hmotností 8 kg si poradí i menší děti, a skvěle tak poslouží pro základní nácvik techniky úderů a správného držení těla. Plášť je vyroben z PVC materiálu o hustotě 650 g/m2 a zaručuje dlouhou životnost. Díky pevnému hornímu očku pytel zavěsíte kamkoliv.Technický popis

kvalitní boxovací pytel pro děti
pevné poutko pro zavěšení
pro nácvik techniky úderů a držení těla
vhodný pro malé začínající boxery
výška: 70 cm
průměr: 24 cm
hmotnost: 8 kg
materiál pláště: PVC (650 g/m2)
materiál výplně: piliny
vhodný pro domácí použití Kvalitní produkt jde sehnat právě nyní tu na stránkách zařazený v rubrice uncategorized. Nyní získáte kvalitní produkty ze zmíněné sekce za výborné peníze. U nás nabízíme více, u nás v nabídce totiž najdete další vybrané produkty od výrobce . Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu.

Vynikající výrobek Dětský boxovací pytel SportKO MP8 od společnosti s předním postavením na trhu Sportko snadno najdete zde nyní trvale výhodně! Ceny již od 799 Kč.